Announcement

Collapse
No announcement yet.

da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ?

    Superserija 1.
    Bočno lateralno dizanje : 3-4 serije, 8-12 pon. (bez pauze).
    Uspravno veslanje : 3-4 serije, 8-12 pon. (60 sek. pauza)

    Superserija 2.
    Lateralno dizanje bučica u pretklonu za zadnja ramena : 3-4 serije, 8-12 pon.
    Rameni potisak bučicama : 3-4 serije, 8- pon (60 sek. pauza).

    ovo sam skinuo s nekog sajta ... radio sam ga danas i mogu rec da razvali ramena ... to pečenje nisam osjetio u ramenima ima dugo vremena.. samo nema vjezbi za prednje rame :/

  • #2
    Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ? HITNO

    Za koje mišićne skupine je rameni potisak bučicama?
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ? HITNO

      kakvo j to pitanje .. pa za srednje rame

      Comment


      • #4
        Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ? HITNO

        Za izolacijama za prednje rame u 99% slučajeva nema potrebe jer se jako aktivira kod svih vrsta potisaka i mnogi imaju problem u obliku prevelikog prednjeg i premalog zadnjeg ramena.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ? HITNO

          Originally posted by Bilderčić View Post
          kakvo j to pitanje .. pa za srednje rame
          Nikada bildera od tebe: http://wiki.answers.com/Q/What_muscl...sing_dumbbells
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #6
            Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ? HITNO

            Jedan od načina da se što više aktivira srednje rame kod potiska je da se potisak izvodi bučicama, stojeći (ili sjedeći, ali se ne smije biti naslonjen na klupicu).
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • #7
              Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ? HITNO

              Originally posted by Dida View Post
              Za izolacijama za prednje rame u 99% slučajeva nema potrebe jer se jako aktivira kod svih vrsta potisaka i mnogi imaju problem u obliku prevelikog prednjeg i premalog zadnjeg ramena.
              Meni je upravo suprotna situacija. Prednja glava mi zaostaje za srednjom tak da ja moram raditi što više viježbi za prednju glavu. Ali sam skužio da mi je bolje odraditi prvo potisak bučicama sa što večim kilažama, pa onda radim izolacije za prednju i zadnju glavu.

              Comment


              • #8
                Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ?

                PatrickStar - naučio sam nesšto novo i tako se postaje iskusan i "bilder" .. znači ovaj trening je OK ?

                Comment


                • #9
                  Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ?

                  Originally posted by Bilderčić View Post
                  PatrickStar - naučio sam nesšto novo i tako se postaje iskusan i "bilder" .. znači ovaj trening je OK ?
                  Trening je o.k.!
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • #10
                    Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ? HITNO

                    Originally posted by Dida View Post
                    Jedan od načina da se što više aktivira srednje rame kod potiska je da se potisak izvodi bučicama, stojeći (ili sjedeći, ali se ne smije biti naslonjen na klupicu).
                    Naravno, može se i predzamor napraviti, a tu je i mind-muscle veza, pa će srednje rame vjerojatno i prvo otkazati. Dapače, sam trenutno radim superserije upright rowa i Bradford pressa, ali imati u programu rameni potisak i napisati da se nema vježba za prednje rame mi ne stoji!
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #11
                      Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ?

                      Hvala )))

                      Comment


                      • #12
                        Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ?

                        Originally posted by Bilderčić View Post
                        Superserija 1.
                        Bočno lateralno dizanje : 3-4 serije, 8-12 pon. (bez pauze).
                        Uspravno veslanje : 3-4 serije, 8-12 pon. (60 sek. pauza)

                        Superserija 2.
                        Lateralno dizanje bučica u pretklonu za zadnja ramena : 3-4 serije, 8-12 pon.
                        Rameni potisak bučicama : 3-4 serije, 8- pon (60 sek. pauza).

                        ovo sam skinuo s nekog sajta ... radio sam ga danas i mogu rec da razvali ramena ... to pečenje nisam osjetio u ramenima ima dugo vremena.. samo nema vjezbi za prednje rame :/
                        kod ove vjezbe se mora pazit da su ruke sto vise ispruzene(ravne) jer kod zgrcenih ruku vise pogada gornja leda

                        Comment


                        • #13
                          Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ?

                          Originally posted by Vule46 View Post
                          kod ove vjezbe se mora pazit da su ruke sto vise ispruzene(ravne) jer kod zgrcenih ruku vise pogada gornja leda
                          Varas se, na taj nacin previse ukljucujes triceps koji ce ti samo smetati kod izvođenja same vjezbe, npr. može doci do grcenja tric. ili ga kad spustis bucice osjetis vise od deltoida, bitna je mm i vuci iz laktova + laktovi vise prema van, nekome pase 45°, na tebi je da eksperimentiras
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • #14
                            Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ?

                            Originally posted by hardstyle91 View Post
                            Varas se, na taj nacin previse ukljucujes triceps koji ce ti samo smetati kod izvođenja same vjezbe, npr. može doci do grcenja tric. ili ga kad spustis bucice osjetis vise od deltoida, bitna je mm i vuci iz laktova + laktovi vise prema van, nekome pase 45°, na tebi je da eksperimentiras
                            Vule sve zna..
                            "Your body is your biggest artwork."

                            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                            Comment


                            • #15
                              Re: da li je uredu ovaj trening ramena ( superserije) ?

                              tako su mi rekli, i tako sam i sam osjetio... dok malo zgrcenih ruku mogu dici kilazu skoro za duplo od ove ispruzenih, istina je da pogadas i triceps, ali bolje triceps i deltoid nego gornja leda, bar je meni tako jer kada dizem ledima onda one rade vecinu posla, kod ispruzenih osjetim jako zadnje rame, istina, i malo triceps

                              Comment

                              Working...
                              X