Announcement

Collapse
No announcement yet.

2 Puta tjedno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 Puta tjedno

    Gledo sam nisam naso program za 2 dana.Dali mi netko moze predlozit program za vjezbanje 2 puta tjedno?Znam da to nije dobro da ima previse odmora tj radio bi cetvrtkom i petkom.Treniro sam prije svaki dan sad jednostavno nemam vremena.Pa ako netko moze skombinirat 2 dana vjezbanja?

  • #2
    Re: 2 Puta tjedno

    full body, nesto tipa ovako

    dan A - squat, bench, deadlift
    assistance - dips, skull crushers, curls
    dan B - squat, row, millitary press
    assistance - chins, kickbacks, hammer curls

    Comment


    • #3
      Re: 2 Puta tjedno

      Aha.jel mos neke vjezbe pomalo objasnit il napisat na hrvatskom?Imam komp u *urcu.Nemogu youtube pokrenut pa pogledati vijezbe pa mi to stvara problem.Napises mali pogram za dio tijela vjezba i kolkp puta i to.Komp mi na servisu pa sam u nemogucnosti normalno surfat

      Comment


      • #4
        Re: 2 Puta tjedno

        neznan ti ja hrvatske nazive bas tj. prevodi su retardirani
        radis rep range 5-8 na glavnim vjezbama (ove prve 3 svaki dan) i na assistance 8-10 i to je to

        Comment


        • #5
          Re: 2 Puta tjedno

          daj ti meni radje reci jer vec imam program za vjezbat.Sta da radim 1 a sto drugi jer se ovako ne razumijemo tj ja tebe xD.Dal da prvi dan radim prsa i ruke a drugi dan ledja noge ramena s time da trbuh oba 2 dana?ill imas bolju kombinaciju?

          Comment


          • #6
            Re: 2 Puta tjedno

            ma zaboravi, ako nemos razumit sta san ti napisa u 2. postu onda stvarno nema svrhe da objasnjavan

            Comment


            • #7
              Re: 2 Puta tjedno

              sorry kaj neznam vjezbe napamet.millitary lol nisam iso u marince a vojsku sam preskocio pa neznam to.assistance po mojem znanju iz engleskog kaj cu morat pomagat nekom?:S rado bi googlo i gledo po ovom forumu jer inace tu visim svaki dan al eto sad mi komp u kvaru i spor je i na tome jedva surfam pa ako neces ti mi napisat samo skupine koje da radim mozda netko drugi hoce bar se nadam

              Comment

              Working...
              X