Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masa sa malim težinama?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masa sa malim težinama?

    Pozdrav, trebaju mi savjeti kako da radim trening za masu ali sa malim opterečnjima, jedno 60-70%. Problem je što imam 'friško' slomljenu ključnu kost i nebi se smio previše opterečivat narednih par mj.

    Ovako ja radim trening:
    pon: prsa biceps
    uto: leđa triceps
    sri: noge ramena
    čet: odmor
    i onda ponovno isto

    Radim za svaki mišić oko 4 vježbe, dok sam bio zdrav po 7-8 ponavljanja max napor 90%:
    Kako da radim sad kad mogu dizati max 70% težine, da povečam broj ponovaljanja na 10-12? Jeli to onda definicija?

    Doduše, ruke noge mogu max, štedim se na prsa ramena leđa.

  • #2
    Re: Masa sa malim težinama?

    na koju foru mozes noge max? osim ak radis samo extenzije i flexije xd.. nije to definicija,definicija nema pretjerane veze s brojem ponavljanja itd neg s unosom hrane..

    Comment


    • #3
      Re: Masa sa malim težinama?

      Noge mogu jer ne opterečujem ključnu kost koja mi je ozljeđena. Čitaj malo.

      Kod nas u teretani je spika ako radiš više od 8 ponavljanja to je definicija. Znaći nije problem ako skratim težine i povečam broj ponavljanja?

      Comment


      • #4
        Re: Masa sa malim težinama?

        opoet ne kuzim kako ne opterecujes kljucnu kost ak stavis sipku na ledja s dosta kila i radis cucnjeve no dobro.. kako god sta god ti rekli u tvojoj teretani definicija je kalorijski minus ostvaren dodatnim aerobnim redukcijom u hrani ili kombinacijom..a ne brojem ponavljanjima cak stovise ono s cime si izgradio masu ce ti je najbolje cuvati na definiciji.. ak si radio masu s 10 ponavljanja u globalu radis to isto i dalje

        Comment


        • #5
          Re: Masa sa malim težinama?

          U teretani pričaju *****rije. Slobodno možeš raditi trening s manjim težinama i većim volumenom. Razlika u napretku ne bi trebala biti primjetna ako je trening dobar.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment

          Working...
          X