Announcement

Collapse
No announcement yet.

High intensity training, nije dobro za naturalce da se svaki trening odradi do otkaza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • High intensity training, nije dobro za naturalce da se svaki trening odradi do otkaza

    Pozdrav BB-eri
    Vjezbam mjesec dana po high intensiry principu,znaci ima se 1 do 2 serije zagrijavanja i 1 radna serija gdje se da sve od sebe,ide do otkaza i preko otkaza,forced reps,negative reps itd. Jako sam zadovoljan takvim principom samo me zanima jedna svar.
    Negdje sam procitao da nije dobro za naturalce da se svaki trening odradi do otkaza,da se moze doci do pretreniranosti i bla bla.
    Zanima me dali je to samo glupost ili ima nesto istine u tome?
    Nisam uocio nikakve znakove pretreniranosti,da nastavim ovako?

  • #2
    Re: High intensity training

    ako je tebi dobro samo deri tako...

    Comment


    • #3
      Re: High intensity training

      Originally posted by Centauren View Post
      Pozdrav BB-eri
      Vjezbam mjesec dana po high intensiry principu,znaci ima se 1 do 2 serije zagrijavanja i 1 radna serija gdje se da sve od sebe,ide do otkaza i preko otkaza,forced reps,negative reps itd. Jako sam zadovoljan takvim principom samo me zanima jedna svar.
      Negdje sam procitao da nije dobro za naturalce da se svaki trening odradi do otkaza,da se moze doci do pretreniranosti i bla bla.
      Zanima me dali je to samo glupost ili ima nesto istine u tome?
      Nisam uocio nikakve znakove pretreniranosti,da nastavim ovako?
      Čuvaj se ozlijede i pazi na zglobove. Radi se zapravo o oporavku CNSa, ali ako napreduješ, nastavi, dok ne primjetiš znakove umora ili prestanka napretka.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #4
        Re: High intensity training

        Super,hvala na odgovorima.

        Comment


        • #5
          Re: High intensity training, nije dobro za naturalce da se svaki trening odradi do ot

          Jako je teško jednom radnom serijom stimulirati mišić na rast, to mogu samo rijetke osobe. Najbolje osjetiš sam da li ti takav trening paše ili ne, samo kažem da je to jako teška metoda treninga. Što se tiće pretreniranosti tu nema pravila, sam moraš osjetiti kako ti tjelo reagira, da li si pretreniran ili ne

          Comment

          Working...
          X