Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening - izostaju rezultati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening - izostaju rezultati

    Pozdrav !

    Uskoro krecem ponovno u teretanu nakon gotovo godinu dana pauze. Sa vjezbanjem sam prestao jer nakom prva 4 mjeseca vjezbanja (od njih 6) vise nisam vidio rezultate, kao da sam dosao do neke granice nakon koje nije vise islo. Ovo se najvise odnosi na prsa koja se jednostavno nisu micala, a njih sam najvise htio razviti. Vjezbao sam po programu koji su mi dali u teretani, ispod je opis. Trenirao sam i prije ove faze jedno pol godine, dok sam bio u srednjoj, i ada sam dobio najvece rezulate(najvise u ramenima, s kojima sam izrazio zadovoljan), no tada sam imao popuno drugaciji trening, drugacije sprave i radio sam kao da u svakoj seriji smanjujem broj ponavljanja, a povecavam kilazu (objasnili su mi da se ako za masu vjezba?).

    Na prehranu sam izrazio pazio, iskljucivo posni sir, tuna, teletina itd, uz sto manje ugljikohidrata + whey i grozdani secer nakon svakog treninga. Unos proteina u g sam kalkulirao po svojoj renunoj tezini x 2. (na 70kg 140g proteina).

    E sad, kako opet krenuti i sto promijeniti da se ne razocaram opet.

    program..

    pon: prsa(bench,kosi bench,lepir masina), triceps(masina, bucice, sipka)
    uto,sri odmor
    ce: ledja(let masina, lat masina koso, veslanje), bices(bucice, sipka)
    petdmor
    sub:ramena(masina, podizanje bucica lateralno, podizanje ispred), noge
    + svaki put vjezbe za trbuh

    Ovo sam radio 4 serije po 10 ponavljanja svaku vjezbu

    Negdje sam citao da se to moze dogoditi ako prejerujem sa vjezbanjem ? Nesto kao da se misic ne moze dovoljno izgradii..

    hvala unaprijed

  • #2
    Re: Trening - izostaju rezultati

    Nitko nema ideju ?

    Comment


    • #3
      Re: Trening - izostaju rezultati

      pazio si na prehranu uz što manje ugljikohidrata??druže bez njih nema mase....opiši ti malo tu svoju prehranu..

      Comment


      • #4
        Re: Trening - izostaju rezultati

        Možda ti je prošao početnički 'happy hour', ne možeš stalno očekivati da ćeš rast kao kad tek kreneš u teretanu. 2 mjeseca nisi bio zadovoljan rezultatima i to je to ha? Super.

        Također mi nije jasno tko ti je preporučio što manje UH, koliko je to 'što manje', s čim si to nadokandio, jesi dobivao na težini, koliko si unosio kcal (bar otprilike)? Što se tiče programa...zašto 2 dana pauze nakon pon, zašto ramena i noge (hmmm...za njih jedino nisi napisao koje vježbe radiš) zajedno? Ne moraš sve vježbe radit 4x10 (wtf kak to uopće funkcionira sa 'težim' vježbama) i ne moraš trbuh svaki put . I da, nisi se sigurno pretrenirao.

        Comment


        • #5
          Re: Trening - izostaju rezultati

          Nista ispod 300 g UH na dan na tvoju tezinu

          Comment


          • #6
            Re: Trening - izostaju rezultati

            Pod sto manje mislim da sam srezao tjestenine, pizze, junkfood itd.

            Da, sve vjezbe 4x10, tako su mi u teretani pokazali da radim ?2 dana pauze sam uzimao jer mi je tolko trebalo da mi se prsa oporave..

            Comment


            • #7
              Re: Trening - izostaju rezultati

              Ima jos tko ideju ?

              Comment


              • #8
                Re: Trening - izostaju rezultati

                moje misljenje je da ti je prehrana losa, ajd napisi jelovnik
                ako nije to onda je problem u tehnici, osjecas li sljedeci dan da si radio prsa?

                Comment


                • #9
                  Re: Trening - izostaju rezultati

                  ti si očekivao neke velike rezultate nakon 4 mj?evo još jedne greške...za veće rezultate treba proći bar god dana uz pravilnu prehranu i trening,znači treba biti strpljiv i uporan,a ne nakon par mj:joj nema rezultata neću više!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trening - izostaju rezultati

                    Losa prehrana garant...
                    Bas me zanima jelovnik, stavi prehranu ovdje i sve ce biti
                    jasno...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Trening - izostaju rezultati

                      Možda da promjeniš malo rutinu treninga, kilaže, vježbe i broj ponavljanja... računajući s time da je prehrana sređena!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Trening - izostaju rezultati

                        Originally posted by FcB View Post
                        moje misljenje je da ti je prehrana losa, ajd napisi jelovnik
                        ako nije to onda je problem u tehnici, osjecas li sljedeci dan da si radio prsa?
                        Itekako, prsa bih najvise osjecao.

                        Jelovnik sad napamet ne mogu napisati, al mozete li mi dati neke smjernice ?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Trening - izostaju rezultati

                          pa daj napiši jelovnik pa će onda biti lakše da dobiš smjernice,nitko ti neće sad jelovnik sastavljati

                          Comment


                          • #14
                            Re: Trening - izostaju rezultati

                            Htio bi da moj jelovnik prosječni isto prokomentirate da nemoram novu temu otvarati.
                            Imam 86 kg i 183 cm.


                            9:00 -100g zobenih,2dl mlijeka+30 g wheya

                            12:00-200 g pilećih prsa,integralno pecivo,jogurt mali malomasni, i neko povrće ili salata(uz obrok popijem daily one)

                            16:00 - 5 jaja,šnita kruha 150 g posnog sira

                            19:30- PWM 2mjerice wheya+dekstroza+5g kreatina

                            20:00-200 g pilećih prsa i šnita kruha+neka salata(uz obrok popijem vitamin C)

                            22:30-250-500 g posnog sira(ovisi o apetitu)

                            Comment


                            • #15
                              Re: Trening - izostaju rezultati

                              Originally posted by Krešimir View Post
                              pa daj napiši jelovnik pa će onda biti lakše da dobiš smjernice,nitko ti neće sad jelovnik sastavljati
                              smjernice u smislu koliko da unosim proteina, ugljikohidrata itd, a da ne izostanu rezultati.

                              Comment

                              Working...
                              X