Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ne pogadja me trening???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne pogadja me trening???

    Pozzz svima, treniram vec neke 2 godine aktivno, i veoma dobro poznajem sam trning kao i suplementaciju, ali u zadnje
    vrijeme mi se pocelo desavati da me trening uopste nepogodi, kao npr.danas: radio sam grudi, i odradio sam,
    Kosi bench, Ravni bench, kosi potisak,i cros... kablovi. 4x10-12,i nista me nije pogodilo, kao sto zna nekad nakon 2 serije bencha odmahme pogodi i onda mi je milina trenirati, ovako danas sam, radio i po 20 ponavljana nebili me pogodilo ali
    djaba samo se bezveze umaram, znaci ja znam da nisam bzvez trenirao, ali jednostavno mrzim kad me ne pogodi misic kad ga radim, moguce da je pretreniranost al et..., pa ako moze neko ko ima vise iskustva od mene u BB da mi kaze u cemu je problem hvala pozzzz

  • #2
    Re: Ne pogadja me trening???

    upale nisu nužno posljedica dobrog treninga odnosno ako upala izostane nemora značit da nisi kvalitetno odradia trening.. nema svak upale nakon svakog treninga.. jel osjećaš te mišiće koima radiš dok radiš ? jesi napumpan na treningu? mislim skupinu koju radiš da bukne malo ?.. jese koncetriraš na mišić koeg vježbaš ?
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • #3
      Re: Ne pogadja me trening???

      napuse se, ali samo kazem da nemam onaj osjecaj kao da misic hoce da iskoci i kada mpogodi, a moguce je ik to da se ne fokusiram na misic, moguce je da sam nesto sfuserio, nastojacu to da popravim pozz

      Comment


      • #4
        Re: Ne pogadja me trening???

        da, i meni se zna to dogoditi
        najgori osjecaj za bodibildera...

        Comment


        • #5
          Re: Ne pogadja me trening???

          bez sekiranja.. usredotoči se i radi.. pusti upale
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • #6
            Re: Ne pogadja me trening???

            pitaj ove iskusnije na forumu natjecatelje dal imaju upale nakon bas svakog treninga
            Originally posted by servantess
            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

            Comment


            • #7
              Re: Ne pogadja me trening???

              ako ti to fokusiranje ne pomogne probaj promjeniti vjezbe,neke izbacis a ubacis nove,jer se tijelo navikne

              Comment


              • #8
                Re: Ne pogadja me trening???

                uvijek je mala upala ako je dobro odradjeno ili ako ides progresivnije. Ta upalica je uvijek znak da je trening bio dobar. Mozda da promijenis vjezbe jer se nakon odredjenog vremena misic navikne na istu aktivnost i onda dolazi do onog "plafona" kad ne ide dalje u rastu, sto je uobicajeno
                Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                Comment

                Working...
                X