Announcement

Collapse
No announcement yet.

program za skidanje salo kod kuce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • program za skidanje salo kod kuce

    sada za sada skolo tako da nemam vremena u gym ali od ljeto planiram upisat gym i tjeram tako do kraja... Sada trazim neki program za skidanje salo koje su potrebne samo bucice nista vise nesto kao Spartacus Blood and Sand Workout Tako ako mogu da skinam malo salo pa ako sam zadovoljan od izgleda od ljeto da krenem direkt na masu pa ako znate neki program osim p90x i takvi shit stvari slobodno link za da vidim i ako je ok da pocnem da radim. Planiram pocet ovaj Spartacus ali pred da pocnem da pitam za jos neka druga. p90x ne svidza mi se to sto trebam koristit vratilo i ono penjam se na stolovima radim sklekove i takvi stvari
    I live for BODYBUILDING

  • #2
    Re: program za skidanje salo kod kuce

    Program za skidanje sala?
    To je onda pravilna ishrana, i dobar omjer aerobnog i anaerobnog treninga? Nema tu nekog posebnog programa, jednostavnije nemre

    Sa bučicama i vježbama sa vlastitom težinom češ teško uspjet, potrebno je više :/
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #3
      Re: program za skidanje salo kod kuce

      Pusti sada ishranu... to znam kako ide. Pa zar ne vidis da svi hvalu p90x a to se radi samo kod kuce samo nerivra me to sto moras imat razboj i trebam se penjat na stolice i takve shit stvari. I Spartacus program kazu da je dobar za skidanje salo naravno sa dobru ishranu i treninzi ....
      I live for BODYBUILDING

      Comment


      • #4
        Re: program za skidanje salo kod kuce

        Pa oduvijek su ga hvalili

        A je*i ga sad, i za pregib šipkom potrebna je....šipka
        Ne znam postoji li još koji program dosta sličan p90x-u, sačekaj pa vidi šta drugi kažu :/
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment

        Working...
        X