Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening nogu za 15-ogodisnjaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening nogu za 15-ogodisnjaka

    Pozdrav svima. Zanima me posto treniram kod kuce sa tegovima ali jedino ne radim noge pa me zanima da li bi mi neko mogao postavit neke snimke vjezbi ili neki trening za noge uglavnom nek to budu vjezbe za kvadricepse i listove. Do sada sam na forumu dosta toga prelistao ali za to trebaju uglavnom neke sprave a ja treniram kuci, i cilj mi je nabacit masu na nogama jer su mi listovi i kvadricepsi preslabi a ne bi smio radit u ovim godinama cucnjeve s teretom . Hvala unaprijed nadam se da ce se naci neko da mi pomogne jer znam da ovdje na ovom forumu ima mnogo dobrih i iskusnih ljudi koji zele pomoci mladjima.

  • #2
    Re: Trening nogu za 15-ogodisnjaka

    pozdrav i tebi
    to da ne smijes raditi cucnjeve s utezima u tvojoj dobi, po mome misljenju, nije pravilo koga bi se itko pa tako i ti trebao drzati.
    no ukoliko i dalje hoces raditi bez tegova to znaci da ces slabije opterecivati misice i sukladno s time, slabije ces i napredovati.
    fokusiraj se na vjezbe koje se izvode jednom nogom ili naizmjenicno, od cucnjeva do iskoraka a jubito je prepun takvih vjezbi pa potrazi tamo. za listove ti je dovoljna klupica, cigla, bilo sto poviseno kako bi opseg pokreta bio sto veci i po mogucnosti radi s opterecenjem u ruci.

    Comment


    • #3
      Re: Trening nogu za 15-ogodisnjaka

      ja imam 15 godina i ne opeterecujem se time . Rast cak obezbjeduju sve te silne vjezbe tako da ali ako hoces dobro tije rekao mavidiga da radis sa jednom nogom .. rasturaju uglavnom cilj ti je poslije nogu da ih rasturis da nemozes sici niz stepenice

      Comment


      • #4
        Re: Trening nogu za 15-ogodisnjaka

        Hvala vam puno momci ovo mi mnogo znaci radicu kako ste mi rekli ali ja nisam htio radit ove cucnjeve sa teretom iz razloga sto imam problem sa kicmom jer mi je povijena pa reko da mi se od tereta jos vise ne povije. Ali ovako cu radit pa sta bude nadam se da napredak nece izostati.

        Comment

        Working...
        X