Announcement

Collapse
No announcement yet.

vježbe za trokut za kod kuće bez ikakve opreme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vježbe za trokut za kod kuće bez ikakve opreme

    evo primjetio sam od 12 mjeseca sam se počeo širit u leđima i to je sad već vidljivo i volio bi isklesat trokut tako da se lijepo vidi kad nosim majicu, pa mi recite vježbe s kojima bi najbrže došao do rezultata...btw vježbe radim kući bez ikakve opreme.Hvala unaprijed
    a7x foREVer

  • #2
    Re: vježbe za trokut

    Evo, jedna koja meni pada na pamet (na kojoj sam ja dobio na širini leđa) su zgibovi,
    ne treba ti oprema, nađi prvu štangu, gol, nedovršenu deku garaže ili pak granu i udri po 5 serija koliko ide.

    Ako češ pravilno izvoditi, vrlo uskoro češ osječati kako latovi dobivaju na masi.
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #3
      Re: vježbe za trokut

      iz mog skromnog iskustva za širinu su najbolji zgibovi
      čujem nedavno kao i da su najbolji zgibovi sa uskim podhvatom, spor tempo, od potpuno ispruženog položaja polako do šipka ispod brade, pa polako nazad... dakle pun pokret
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • #4
        Re: vježbe za trokut

        tako je vege,znaci nista al ama bas nista nesiri leda kao zgibovi.ja osobno imam problema sa sirokim hvatom ali zato radim tocno ovako kako je vege reko-uski hvat i polako dizanje prema gore kad je poluga i visine brade polako spustanje nazad radi istezanja punog misica i nazad.nezamaram se brojevima ponavljanja vec odradim serije do otkaza i to kao zadnju vjezbu za leda...bolesne upale budu poslje
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #5
          Re: vježbe za trokut

          do otkaza, naravno! a onda odmor sekundu dve, pa još jedan forced rep, ili ti na silu još jednom pa dokle ide. A može i još jedan forced rep posle prvog.
          I čim postane lako 10 zgibova, odmah ranac sa enciklopedijom na leđa, da bude teže
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • #6
            Re: vježbe za trokut

            zgibovi se rade eksplozivno, a ne kontrolirano, barem za ono sto vama (nama) treba u ovom slucaju

            Comment


            • #7
              Re: vježbe za trokut

              ja sam reko sta meni pase i kolegi mi a eto i vegeu.tebi pase jako pa izvoli
              Pocivao u miru Bozjem

              22.12.1984 - 20.12.2012

              __________________________________________________ ___________________________

              mentor: Sasa Draskovic

              Comment


              • #8
                Re: vježbe za trokut

                radi 2-3 vrste zgibova, ispocetka sam dok malo ne ojacas, pa onda kasnije nabaci nekog i tereta na sebe, npr torbu punu cigli

                i zovnes nekad kakvu komsinicu da ti pomogne da uradis jos koji dodatni, na njenom vanjskom striku za ves
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #9
                  Re: vježbe za trokut

                  ma kad vidim neke sta radu brzo nit urade puni pokret nit to izgleda toliko lijepo , a da li djeluje u to necu ulazit , ja isto preferiram kontrolirani pokret , znaci nekom normalnom brzinom , potpuno ispruzene ruke brada do sipke , i udri koliko mos i za sada imam jako lijepe rezultate

                  Comment


                  • #10
                    Re: vježbe za trokut

                    Originally posted by remode View Post
                    ja sam reko sta meni pase i kolegi mi a eto i vegeu.tebi pase jako pa izvoli
                    Takodjer, kontrolirani zgibovi!

                    Comment


                    • #11
                      Re: vježbe za trokut

                      Originally posted by bullx View Post
                      Takodjer, kontrolirani zgibovi!
                      i ja isto!

                      ne volim vidjet kad se ljudi klatare u teretani, kako reće netko gore, ako ništa drugo ne izgleda lijepo
                      Znoj štedi krv

                      Comment


                      • #12
                        Re: vježbe za trokut za kod kuće bez ikakve opreme

                        ljudi hvala vam na odgovorima danas popodne odma se bacam na zgibove
                        a7x foREVer

                        Comment


                        • #13
                          Re: vježbe za trokut za kod kuće bez ikakve opreme

                          dizanje eksplozivno,spustanje kontrolirano
                          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                          Comment


                          • #14
                            Re: vježbe za trokut za kod kuće bez ikakve opreme

                            ljudi evo napredak se vidi roud:ali zanima me koja je razlika u zgibovima sa uskim i širokim hvatom?koje pojačavaju rezultate?
                            a7x foREVer

                            Comment


                            • #15
                              Re: vježbe za trokut za kod kuće bez ikakve opreme

                              http://www.youtube.com/watch?v=apBI60_wr_0

                              http://www.youtube.com/watch?v=Tbi_-...eature=related

                              __________________________________________________ ____________________


                              NEMOJ SAMO OVAKO RADITI:: http://www.youtube.com/watch?v=O8_Ac...eature=related
                              Last edited by darill; 26-06-12, 09:02.

                              Comment

                              Working...
                              X