Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koju šipku bolje kupiti 180cm ili 150cm?A fi30 ili 28?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koju šipku bolje kupiti 180cm ili 150cm?A fi30 ili 28?

    Krećem u opremanje kućne teretane pa me zanima koju ravnu šipku vi koristite?
    Mislim da je možda bolja šipka od 180cm al opet bolje da pitam vas koju vi imate?
    U Metrou je 215kn šipka od 180cm,to mi se čini ok cijena.Zapakirana je bila pa nisam vidio koliki je fi.Jel 30 ili 28mm.
    Gdje ste našli osigurače opruga?

  • #2
    Re: Koju šipku bolje kupiti 180cm ili 150cm?A fi30 ili 28?

    fi 30 je najbolji, sto bi ti i preporucio jer vecina utega danas se radi ili za 25 ili 30 ili 50. 28, iako je mozda idealna sirina (tako sam barem cuo), tesko se nalazi.
    fi 25 je preslab za ozbiljnije tezine, 50 je olimpijska sipka gdje, kao prvo, sama sipka kosta kao suho zlato, kao drugo, tesko ces naci kratke sipke za slaganje bucica na navoj (sto je po meni pozeljno na bucicama zbog moguceg klizenja ploca osiguranih samo osiguracima), a kao trece i same ploce su vecinom brendirane pa kostaju nesto vise. rijetko kada po oglasnicima vidim da netko prodaje ploce sa fi 50, a da nisu neke profesionalne.

    tako da najbolje 30.
    duzinu bi ti preporucio 200-220cm, cisto zbog prakticnosti. ja sam ovu spravu radio prema sipci i moram priznati da mi fali 3-4cm. doduse, mogao sam napraviti manji razmak izmedju, ali u tom trenutku mi se cinilo da moram ici max sirinu.

    osigurace i spike sam kupio u prideovom ducanu gdje su i najjeftinije.

    eventualno imas jednog tipa na plavom oglasniku, njegov oglas je da prodaje 400kg utega, od njega sam uzeo 2 ploce od po 20kg, a cijena mu je 10kn/kg, sto je isto dosta jeftino. u trenutku kada sam kupovao, nije imao sipki, tak da ne znam cijenu, al moglo bi mozda kod njega biti nesto jeftinije...
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #3
      Re: Koju šipku bolje kupiti 180cm ili 150cm?A fi30 ili 28?

      Hvala ti Coffey na savjetima.Ako može još bi te malo zagnjavio.he,he
      Koliko sam shvatio ti imaš šipku od 200cm i još ti fali par cm?Koliko si platio šipku u pride-u?

      Comment


      • #4
        Re: Koju šipku bolje kupiti 180cm ili 150cm?A fi30 ili 28?

        Sad sam na drugoj temi pročitao da ti je šipka 180cm.

        Comment

        Working...
        X