Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bench klupica za vježbanje u stanu.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bench klupica za vježbanje u stanu.

    Pozdrav, evo novi sam na forumu i malo me primilo vježbanje sa utezima.
    Nemam namjeru ići u teretanu pa sam odlučio kupiti neke osnovne spravice za po doma.
    Imam 2 bučice od 10kg sa regulacijom težine, imam strunjaču za trbušnjake i imam 80kg utega na ravnoj šipci.
    Prije jedno 5 godina me isto tako primilo treniranje pa sam si kupio te utege i klupicu iz mercatonea koja se raspala za 2 tjedna i od onda sam prestao sa vježbanjem.
    Znači namjeravam još kupiti vratilo koje se šarafi u zid i trebam klupicu za bench.
    Vidio sam na njuškalu da se može nać za oko 1000kn dobra klupica.

    Zanima me sljedeće kako u stanu nemam slobodnu sobu za teretanu treba mi nekakva klupica koju mogu staviti do zida dok ne vježbam, našao sam na njuškalu ovu univerzalnu klupu sa stalcima,

    http://www.njuskalo.hr/fitness-oprem...-oglas-1749101

    Znači na njoj bi mogao raditi i ravni i kosi bench i vježbe sa bučicama a stalci bi dobro došli i za čučnjeve.

    Zanimaju me mišljenja iskusnih o takvoj kombinaciji i mišljenja i razlike između klasične bench klupe koja je čini mi se čvršča i fiksnija pošto je prednji dio dosta širi nego na ovoj univerzalnoj.

    Ne namjeravam upisivati teretanu a novci za klupu nisu problem.

    Hvala.

  • #2
    Re: Bench klupica za vježbanje u stanu.

    nevidi se dobro,al cini se onako ok... sa njom mozes i cucnjeve radit to je dobro!

    ali za 2100 mozes bolje proci definitivno!

    Comment


    • #3
      Re: Bench klupica za vježbanje u stanu.

      ja tu istu kombinaciju prodajem za 1300, pa vidi koliko je ovo povoljno...
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #4
        Re: Bench klupica za vježbanje u stanu.

        Imaš ovdje jednu:

        http://www.building-body.com/shop/fi...vjezbanje-duro
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment

        Working...
        X