Announcement

Collapse
No announcement yet.

savjet u vezi prehrane i treninga - vježbam kod kuće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • savjet u vezi prehrane i treninga - vježbam kod kuće

    evo ovako neznam gdje bih smjestio ovaj post pa sam odlučio ovdje, eto želio bi pokoji savjet u vezi prehrane i treninga, tu su neki moji podatci i napredak u proteklih mj i pola..

    znači :
    Godine 15
    Visina 178cm
    Težina 64 kn

    to je sada a prije ljeta tj na početku ljeta stanje je bilo ovako

    Visina 177cm
    Težina 57 kg

    nemam kapi sala nikad nisam niti imo samo mišići žile i ligamenti :P

    prehrana mi je sljedeća ne uvjek ovako al otprilike

    7:00 5 kuhanih jaja, 2 velike šnite kruha , cikla kao salata

    11:30 to mi je školski odmor tad jedem u pekari neku stvar koja sadrži 400 g onog tjesta od pice, sira, gljive su nutra, salata, krastavci, ajvar ( ponekad ubacim kečap i majonezu to kad nemam apetita pa da se lakše pojede)

    14:30 dolazim doma e sad tu bude svašta za ručak od ćufta ( mljeveno meso u okruglicama neznam kako da objasnim to ) piletina, rižoto, grah, ma ovisi što bude recimo da je piletina i da sam dosta gladam znam pojest 200 g piletine 200g riže, ajvara, kruha obavezno uvjek jedem i popijem magnezij

    16:00 prije treninga pojedem zobene 250g i posnog 150 užasan mi je baš mi se zgadio pa nemogu više ..

    18:00 poslije treninga s tim da 1h pričekam da se apsorbira ovaj obrok prije treninga znači tu uzimam PWM Whey anabolic + voda i uzmem neki šećer

    18:45 opet neki kruti obrok obično neku ribu tunu recimo

    21:00 piletinu, cikla, luk, riža ( ono što je bilo za ručak )

    22:00 roknem 7,5 dl mljeka vitamine, i neke pahuljice recimo one čokoladne okrugle i odem spavat


    mogu relativno dosta pojest prije i nisam mogo pok sam počo trenirat povećao mi se kapacitet da je to strava


    a što se treninga tiče neidem u teretanu radim doma raspored je sljedeći

    pon

    Sklekovi s opterećenjem recimo roknem utege u u neku torbu i naleđa i radim nikad iste uvjek izmislim svaki sljedeći put neku drugačiju varijaciju , kao ekstrasetove radim propadanja uz skelkove obično su mi propadanja najbolja za to kad radim gornji dio tjela ..

    uto

    trbušnjaci isto razne varijacije i gluposti progresivno povećavam težinu kod vježbi..
    tu ubacim i vježbe za leđa

    sri

    zgibovi također razne varijacije, benč press i opet propadanja ko ekstrasetovi

    čet

    ruke bic tric podlaktica,

    pet

    ramena, benč, sklekovi ko ekstrasetovi

    sub

    - kardio čisto radi kondicije bicikl trčanej i to

    nedjelja

    noge listovi bedere ugl svakojake vježbe nedjelja mi je dan za noge


    želio bih čuti vaše mišljenje, nemože mi nitko reć da se na ovom ne napreduje jer 7 kg sam dobio u 3 mj sad koliko je to dobro neznam

  • #2
    Re: savjet ?

    U prvi obrok ubaci whey i zobene a ta jaja ponesi u skolu
    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

    Comment


    • #3
      Re: savjet ?

      ovu zamjenu mogu napravit mada jaja u školu nebudem nosio haha vjerujem da i ono što jedem u šk nije tako preloše pa se i taj jedan obrok može pregrmit .. sad jesu li bolje zobene + whey ili 5 kuhanih jaja o tome bi se dalo pričat

      Comment


      • #4
        Re: savjet ?

        Originally posted by BoDy BuildeR View Post
        sad jesu li bolje zobene + whey ili 5 kuhanih jaja o tome bi se dalo pričat
        Mozes i whey i zobene i par jaja.

        Originally posted by BoDy BuildeR View Post
        18:45 opet neki kruti obrok obično neku ribu tunu recimo
        21:00 piletinu, cikla, luk, riža ( ono što je bilo za ručak )
        22:00 roknem 7,5 dl mljeka vitamine, i neke pahuljice recimo one čokoladne okrugle i odem spavat
        Obrok 21:00 bih prebacio u 18:45 a 18:45 u 21:00. Obrok 22:00 je loš, natjeraj se pojesti posni ili napravi shake od njega pa ga popij, ili jednostavno ako imas extra love kupi casein.

        Comment


        • #5
          Re: savjet u vezi prehrane i treninga

          a sad ovisi od situacije do situacije nekažem da je uvjek tako ovisi što imam pri ruci hehe da to je recimo lošiji izbor kad mi se ništa drugo nejede uzmem to .. a za casein i nemam sad neke love roditelji ko roditelji skeptični su šta se toga tiče i whey moram kriomice pit jer lakše mi to nego njih nagovorit..

          Comment


          • #6
            Re: savjet u vezi prehrane i treninga

            Kad ustedis uzmi kazein, a do tad sibaj po posnom..imas masu kombinacija navedenih na forumu pa si izaberi nesto ako ne mozes jesti posni bez icega..e da i saka badema ili oraha je pozeljna
            GO HARD OR GO HOME !!!

            Comment


            • #7
              Re: savjet u vezi prehrane i treninga

              ma žderi posni, kakav kazein,

              Comment


              • #8
                Re: savjet u vezi prehrane i treninga

                a jel imate kakvu preporuku za neku multifunkcionalnu spravu da malo opremim doma .. išo bi ja u teretanu al nema tu kod nas pa jbga.. i neke vježbe da ubacim

                Comment


                • #9
                  Re: savjet u vezi prehrane i treninga

                  klupa za bench, sipka i utezi, bucice i sipka za zgibove..i aaaajmooo!
                  GO HARD OR GO HOME !!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: savjet u vezi prehrane i treninga

                    misliš da one multifunkcionalne sprave nisu neka sreća ?

                    Comment


                    • #11
                      Re: savjet u vezi prehrane i treninga

                      Originally posted by BoDy BuildeR View Post
                      misliš da one multifunkcionalne sprave nisu neka sreća ?
                      Zašto nisu? ja imam jednu i baš je dobro došla
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • #12
                        Re: savjet u vezi prehrane i treninga

                        Originally posted by Aquila_hr View Post
                        Zašto nisu? ja imam jednu i baš je dobro došla
                        Aquila_hr , bez uvrede al iz prilozenog se moze vidjeti da i nije bas ..

                        Comment


                        • #13
                          Re: savjet u vezi prehrane i treninga

                          Originally posted by BoDy BuildeR View Post
                          misliš da one multifunkcionalne sprave nisu neka sreća ?
                          Dapace, cim vise sprava tim bolje za raznovrsniji program vjezbi
                          GO HARD OR GO HOME !!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: savjet u vezi prehrane i treninga

                            Originally posted by Builty View Post
                            Aquila_hr , bez uvrede al iz prilozenog se moze vidjeti da i nije bas ..
                            Krivo mjesto za kritiziranje, imaš pm za komentare.

                            Momak je pita, ja san da svoje mišljenje. Ne vidin zašto te sprave nisu dobre ako nije u stanju ic u neku teretanu vec triba opremit doma.
                            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                            Comment


                            • #15
                              Re: savjet u vezi prehrane i treninga

                              Originally posted by Aquila_hr View Post
                              Krivo mjesto za kritiziranje, imaš pm za komentare.

                              Momak je pita, ja san da svoje mišljenje. Ne vidin zašto te sprave nisu dobre ako nije u stanju ic u neku teretanu vec triba opremit doma.
                              Unaprijed sam ti rekao da se ne uvrijedis , ja neznam koliko se ti trudis i sve ostalo , iako ovo nije mjesto kao sto kazes .. ali samo sam na taj nacin iznio svoje misljenje , sry ako si se uvrijedio ..

                              Comment

                              Working...
                              X