Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kucna teretana - gume(za one koji nemaju mjesta za utege)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kucna teretana - gume(za one koji nemaju mjesta za utege)

    Oj svima, evo moje iskustvo pa mozda nekome pomogne.

    S obzirom da sam do nedavno imao kucnu teretanicu s cca 120kg i sve potrebno za vjezbanje slobodnim utezima znam sve prednosti i mane toga, nakon selidbe u garsonjeru pao sam na koristenje teretane(XXL zagreb) no to mi nije nikako sjelo sto zbog vremena sto zbog toga sto mi se bilo tesko a na kraju nisam niti uspio naviknuti se dijeliti prostor za vjezbanje ili ovisiti o nekom drugom.

    Tada sam neko vrijeme smisljao kako oformit teretanu u 26m^2:cerek: Nedugo zatim dolazim do ovoga:
    klick1
    klick2
    reviewi na amazonu
    te narucujejem isto to u sloveniju,izbjegavam PDV,carinu i ostale zezancije, milina!

    za sada mogu samo pohvaliti navedeno. spektar vjezbi koje mozete napraviti s ovime je uistinu ogroman. Zasada mi je jedina zamjera sto je malo nezgodno jako se opteretiti za recimo cucanj, ali i to se da srediti s malo kombiniranja

    Naravno da ima razlike od hardcore razvaljivanja s plocama po 20kg i cistim celicnim sipkama, ali za kucnu teretanu - savrseno

    Evo u PDFu djelomican opis vjezbi koje mozete izvesti s tim(to se dobije kad kupite set jel)

    PDF
    (ima 24mb i na dropboxu je pa mu dajte neko vrijeme da se loada)

    Eto, znaci nikakva reklama, samo dijeljenje savjeta onima koji nazalost nemaju mogucnost slozit si podrum iz snova :kava:

  • #2
    Re: Kucna teretana - gume(za one koji nemaju mjesta za utege)

    joj ja mislio ti pricas o ovome dok nisam vidio linkove :P








    ^^ to je vec nesto sto bi se meni svidjalo
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment

    Working...
    X