Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

    Pozdrav ljudi, novi sam ovdje..
    Zanima me ako mi mozete odgovoriti je li uzimanje testosterona depo u 18 godni lose ili nije stetno ako se bude sve pazilo.. Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci, dosao sam do definicije ali imam premalo kilograma tako da premalo primjete misici.. Razmisljam o uzimanju testosterona da dobijem jos vise energije za trening, naravno uz dobru prehranu.. Sta mislite o tome ? Koliko dozirati, kako i sta.. ?
    Ili kombinacija testosteron i kreatin ..
    Hvala ..

  • #2
    Re: Uzimanje testosterona ?

    vec 4-5 mjeseci puff -.- , zaboravi na testosteron premlad si,tebi je testosteron dovoljno visok tj na vrhuncu u tim godinama,prije 25 nemoj o tom niti razmišljat,sredi si prehranu treniraj i sve će doć na svoje

    Comment


    • #3
      Re: Uzimanje testosterona ?

      Originally posted by Johnnyboy View Post
      Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci, dosao sam do definicije ali imam premalo kilograma tako da premalo primjete misici.. Razmisljam o uzimanju testosterona da dobijem jos vise energije za trening, naravno uz dobru prehranu.. Sta mislite o tome ? Koliko dozirati, kako i sta.. ?
      Ili kombinacija testosteron i kreatin ..
      Hvala ..
      Bez uvrede, ali ti ne znaš ništa o ničemu i dobro da si pitao.

      Ja znam da ako je tvoj stav da "VEĆ" treniraš 5 mjeseci, da si još uvjek početnik.

      Došao si do definicije i imaš premalo kilograma? Pa to je normalno, da si radio na povećanju mase onda bi imao više kilograma.

      Inače se prvo radi na masi i onda skida salo, da bi uopće imao šta pokazat odnosno primjetit.

      I opet imamo klasičan primjer mješanja dodataka prehrani (kreatin) i steoride (testosterona depo).

      Ako želiš napredak onda radi na samo dobroj prehrani i treningu + dodaci prehrani.

      A o sterodima si malo prouči:
      http://www.building-body.com/odluka-...-steroida.html
      http://www.building-body.com/anabolicki-steroidi1.html
      http://www.building-body.com/Potenci...-steroida.html
      http://www.building-body.com/steroid...nja-jetre.html

      I na forumu.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

        vjezbas 4-5mjeseci i uzima depo smjesan si, jel znas koliko bi te kostali suplementi i prehrana dok si na kuri? i jel znas koliko uopce trebas jesti i sta?

        Comment


        • #5
          Re: Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

          vježbaš 4-5 mjeseci i tek sad se odlučuješ na test?
          pa što si čekao dosada?

          Comment


          • #6
            Re: Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

            Originally posted by FcB View Post
            vježbaš 4-5 mjeseci i tek sad se odlučuješ na test?
            pa što si čekao dosada?
            Hahahahahahhahahaha.....

            Comment


            • #7
              Re: Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

              Boli te k**** , opskrbi se sada testom jer ce poskupiti kod svih dilera nakon 1.1.2013. kada bude aktivna zabrana na sva nedozvoljena sredstva u rekreativnom i natjecateljskom športu.

              Šalim se naravno , bolje si sredi prehranu i preispitaj se da li dobro treniras i tek nakon par godina bi se mogao odlucit na ubod.
              There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
              - Aldous Huxley

              Comment


              • #8
                Re: Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

                sto ce ti testosteron, jos da moras trenirati i jesti fino?

                samo synthol inject-aj i miran si



























                @ fcb
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #9
                  Re: Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

                  možeš uzeti prva kura znači 500 mg depoa kroz 12 tj i samo trpaj u sebe svaki dan pola kile piletine i da vidiš .....ozbiljno,ne zajebavam ko ovi....ja sam isto uzeo sa 18 godina metan i test za prvu kuru
                  Do not mess with me because I'm The Rock.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

                    I završit će ko ti. S deset kura u dupetu i izgledom koji je toliko zaku*ac da se ne želiš ni poslikat.

                    Testosteron za energiju... testosteron i kreatin.... ajme majko koje kombinacije.
                    Originally posted by magarac
                    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                    dzaba mu sve

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

                      hahahha izkombiniro si kombinaciju ko nik praskaton..bravo

                      Originally posted by seage View Post
                      opskrbi se sada testom jer ce poskupiti kod svih dilera nakon 1.1.2013.
                      bome već je poskupilo.. čak nema ni nikakvih blagdanskih popusta .. a poskupit će još i poslje nove
                      Originally posted by darios
                      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vjezbam vec oko 4-5 mjeseci - Uzimanje testosterona ?

                        Originally posted by Razbijač View Post
                        možeš uzeti prva kura znači 500 mg depoa kroz 12 tj i samo trpaj u sebe svaki dan pola kile piletine i da vidiš .....ozbiljno,ne zajebavam ko ovi....ja sam isto uzeo sa 18 godina metan i test za prvu kuru
                        Molim te da se suzdržiš od ovakvih komentara.


                        Johnnyboy, premlad si i neiskusan. Najvažnije je da pravilno treniraš i da se pravilno hraniš uz adekvatne suplemente i rezultat neće izostati. Sretno.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #13
                          Kalestenija!!

                          Pozdrav, skontao sam ovako, usao sam u solidnu formu sa tegovima sada pocinjem da uzimam kreatin monohidrat i protein i grožđani secer. Znaci bas cu se staviti ali odlucio sam da zelim ez tegova da nastavim jer i to vise prije i zanimljivije mi je. Recite mi sa kojim vjezbama poceti i ako netko moze da mi pomogne oko plana vjezbi i sl. Koje vjezbe, kada i tako. Trenutno bih se najvise bazirao na gornji dio tijela a noge nih radio mozda dvaput u sedmici. Ako mozete da mi pomognoete bio bih veoma zahvalan.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kalestenija!!

                            Eh sad, mase bez tegova, ide to do jedne razine sa zgibovima i propadanjima ali morat ćeš svakako ubaciti čučanj, mrtvo dizanje, malo bučice, jbg neide to baš samo uz bodyweight barem kad je u pitanju masa...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kalestenija!!

                              Originally posted by Johnnyboy View Post
                              Pozdrav, skontao sam ovako, usao sam u solidnu formu sa tegovima sada pocinjem da uzimam kreatin monohidrat i protein i grožđani secer. Znaci bas cu se staviti ali odlucio sam da zelim ez tegova da nastavim jer i to vise prije i zanimljivije mi je. Recite mi sa kojim vjezbama poceti i ako netko moze da mi pomogne oko plana vjezbi i sl. Koje vjezbe, kada i tako. Trenutno bih se najvise bazirao na gornji dio tijela a noge nih radio mozda dvaput u sedmici. Ako mozete da mi pomognoete bio bih veoma zahvalan.
                              noge bi radio"samo" 2x tjedno??
                              a sta bi onda ruke? svaki dan....
                              po mom znanju i donekle iskustvu to nema smisla zbog pretreniranosti misica. za ovo šta ti želiš postići sasvim ti je dovoljno svaku skupinu mišića jednom tjedno prta, leđa, noge, ruke, ramena(+trbuh)...
                              citaj, vjezbaj, spavaj, jedi pa opet citaj..
                              treniram TEK 2 godine intenzivno i puno citam o ovoj temi i tek sada shvacam koliko ne znam.
                              p.s. nauci razlikovat doping (testo) i suplemente(kreatin) i to vise nemoj stavljati u istu recenicu.

                              Comment

                              Working...
                              X