Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početak treninga kod kuće s ograničenom opremom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Početak treninga kod kuće s ograničenom opremom

    Budući da sam krenuo s treningom kući, što znači da mogu raditi sve bodyweight vjezbe,uz to imam šipku za zgibove i imam improvizirani dvoručni uteg s kojim mogu raditi jedino pregib stojeći i sjedeći i mrtvo dizanje,nije bas pogodan za ostale stvari i šipka je malo kraća.
    Prije sam radio sklekove obične i dosta varijanti sklekova,sad me zanima na koji ću način vjezbati odnosno kojim danima cu raditi koje vjezbe ,te me zanima bili mi netko mogao sastaviti nekakav učinkovit program.

  • #2
    Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

    Originally posted by atj View Post
    Budući da sam krenuo s treningom kući, što znači da mogu raditi sve bodyweight vjezbe,uz to imam šipku za zgibove i imam improvizirani dvoručni uteg s kojim mogu raditi jedino pregib stojeći i sjedeći i mrtvo dizanje,nije bas pogodan za ostale stvari i šipka je malo kraća.
    Prije sam radio sklekove obične i dosta varijanti sklekova,sad me zanima na koji ću način vjezbati odnosno kojim danima cu raditi koje vjezbe ,te me zanima bili mi netko mogao sastaviti nekakav učinkovit program.
    Ako si pocetnik deri full body. Dakle ja bi ovako 1dan. gornji dio tjela. 2 dan odmor 3dan noge komplet, 4 dan odmor 5 dan gornji dio tjela i 2 dana odmor.

    Comment


    • #3
      Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

      pocetnik sam,ima li ikakva bodyweight vjezba za prsa osim slekova i koje su ovako najucinkovitije vjezbe s obizirom na opremu koju imam
      Last edited by atj; 30-07-13, 01:07.

      Comment


      • #4
        Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

        Dipsevi. (deset znakova)

        Comment


        • #5
          Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

          Originally posted by Viper View Post
          Ako si pocetnik deri full body. Dakle ja bi ovako 1dan. gornji dio tjela. 2 dan odmor 3dan noge komplet, 4 dan odmor 5 dan gornji dio tjela i 2 dana odmor.
          Pa kaki je to full-body ako ne radiš cijelo tijelo u jednom treningu?

          Comment


          • #6
            Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

            pa hocu li raditi full body ili necu

            Comment


            • #7
              Početak rada kući s ograničenom opremom

              Počinjem trenirati kod kuće,imam improvizirani dvoručni uteg s dosta kratkom šipkom nije bas pogodan za bench press i te stvari ali se mogu raditi pregibi i sl., imam postavljenu šipku za zgibove.
              Prije sam uglavnom radio sklekove obične i neke varijante sklekova.
              Zanima me hocu li raditi full-body, koje cu vjezbe ikako raditi,te moze li mi netko napraviti neki kvalitetan program s detaljno objasnjenim vjezbama.

              Comment


              • #8
                Re: POČETNICI - što trebam znati prije svega

                Originally posted by mile View Post
                Pa kaki je to full-body ako ne radiš cijelo tijelo u jednom treningu?
                Ma moze i bas full body noge da ubaci ali ja ga tako zovem jer mi je ovako bolje. Glupo mi noge raditi sa gornjim tjelom kad su i noge same pola tjela. Bolje odvojiti dan za noge da ih ubijes. Inace ti bas na moje postove sve suprotno haha

                Comment


                • #9
                  Re: Početak rada kući s ograničenom opremom

                  Originally posted by atj View Post
                  Počinjem trenirati kod kuće,imam improvizirani dvoručni uteg s dosta kratkom šipkom nije bas pogodan za bench press i te stvari ali se mogu raditi pregibi i sl., imam postavljenu šipku za zgibove.
                  Prije sam uglavnom radio sklekove obične i neke varijante sklekova.
                  Zanima me hocu li raditi full-body, koje cu vjezbe ikako raditi,te moze li mi netko napraviti neki kvalitetan program s detaljno objasnjenim vjezbama.
                  Sa tom sipkom vjerovatno moues vojnicki potisak za ramena tu uradi 4 serije. Zgibove 4 serije dlanovi od glave. Mozes biceps. Probaj tom sipkom i potisak sa cela. Mozes zgibove uski hvat dlanove prema glavi. Sklekove kad radis tovari na leđa 10-20 kg sve vise i vise. Probaj to ali malo si lijen bgm imas sve na google, youtube itd itd..

                  Comment

                  Working...
                  X