Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što mi je sve potrebno od opreme za trening kod kuće i koliki su troškovi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što mi je sve potrebno od opreme za trening kod kuće i koliki su troškovi?

    Evo, odlučio sam se (ipak ) na trening kod kuće. Mislim da se to isplati više od teretane, pa sam odlučio pitati ovdje što mi sve treba za početak, ništa extra, nego ono osnovno, klupa, šipka i to, te koliko bi me to sve skupa izašlo?
    RIP Zyzz 1989 - 2011 Forever Mirin

  • #2
    Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

    Originally posted by Avenue11 View Post
    Evo, odlučio sam se (ipak ) na trening kod kuće. Mislim da se to isplati više od teretane, pa sam odlučio pitati ovdje što mi sve treba za početak, ništa extra, nego ono osnovno, klupa, šipka i to, te koliko bi me to sve skupa izašlo?
    Meni je bolje kod teretane platis i miran si ... a kod kuce , dosta je 2 bučice možeš mjenjat težine svaka 15kg - 280kn otprilike , bench je skuplji , i kupiš iskrivljenu šipku i par utega 10,20kg .. al nemozes onda trenirat bas noge ...
    IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

    Comment


    • #3
      Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

      Squat?

      Zanimalo bi me najviše koliko dođe klupa sa šipkom i jedno 50kg utega tako nesto.
      RIP Zyzz 1989 - 2011 Forever Mirin

      Comment


      • #4
        Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

        Bučice, mini kavez (nastavci za propadanja, dvije duže cijevi do visine ramena s kojih skidas sipku kad radis cucnjeve i nastavci na visini trbuha kad radis benc da imas odakle skidat sipku, univerzalna klupica s podešavanjem oba dijela, a ostalo s vremenom kupis ili narucis da ti netko napravi) i oko 100kg utega, teretana je odlicna stvar, ali vjezbati kod kuce je nesto nenadjebivo, barem meni. Sto se tice cijene svega toga, pogledaj temu od corry-a, od njega si fino narucis klupicu i dogovoris s njim da ti napravi verziju kaveza koja tebi odgovara, a bucice pogledaj, ima na sto mjesta i cijena se krece oko 120kn
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • #5
          Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

          Hvala ti.. Samo, koja tema? Tj u kojem podforumu? Što da tražim?
          RIP Zyzz 1989 - 2011 Forever Mirin

          Comment


          • #6
            Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

            Ili je mozda Coffey, znam da nije Corny, brate nemam pojma iskreno, valjda ce vec netko nabacit link
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • #7
              Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

              http://www.building-body.com/forum/t...e-za-vjezbanje
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • #8
                Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

                Originally posted by Avenue11 View Post
                Evo, odlučio sam se (ipak ) na trening kod kuće. Mislim da se to isplati više od teretane, pa sam odlučio pitati ovdje što mi sve treba za početak, ništa extra, nego ono osnovno, klupa, šipka i to, te koliko bi me to sve skupa izašlo?
                bok
                za pocetak ti treba:
                univerzalna klupa 800kn
                podesivi stalci 500kn
                zidno vratilo 300kn
                dipsevi (imas ili samostojece za 450kn ili zidne sklopive za 300kn)

                jedna sipka 220cm (moja preporuka je 220 ili 200 moze proci, ali nikako ispod toga), jedna ez sipka, dvije kratke sipke i utega koliko ti treba. s time da bi ti predlozio da ploce uzmes prek njuskala jer se da naci jeftino, cak po 11kn/kg.
                i to ti je sve kaj ti treba za pocetak.
                sipke sam ja uzimao u prideu u maksimirskoj i cini mi se da nema jeftinije od toga.

                kasnije, kada ces siriti teretanu, onda bi predlozio hiperekstenziju i klupu za listove, al polako... ovo kaj sam ti prije naveo je osnovno.
                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                Comment


                • #9
                  Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

                  E, taj odgovor sam tražio! Hvala ti puno!
                  RIP Zyzz 1989 - 2011 Forever Mirin

                  Comment


                  • #10
                    Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

                    ja kad bi uzimao kupovao bih ovim redoslijedom:

                    sipka - tegovi, bench klupa, kavez

                    stalak za dips, vratilo, etc.

                    masine
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #11
                      Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

                      ma joj, teretana ti je zakon,dzaba petljaniju kod kuce mucit se,znam dosta ljudi koji su neke vizije poput tebe imali i opet se vratili u gym, malo naroda vidis, prosetas, il busom , sminke u trenerci na stanici,beast mode, slusalice u usima, i tako

                      a bitno je i okruzenje za jos vecu efikasnost treninga , ovako nesto
                      funny-pictures-auto-girls-boobs-366532.jpeg
                      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

                        Originally posted by Avenue11 View Post
                        Evo, odlučio sam se (ipak ) na trening kod kuće. Mislim da se to isplati više od teretane, pa sam odlučio pitati ovdje što mi sve treba za početak, ništa extra, nego ono osnovno, klupa, šipka i to, te koliko bi me to sve skupa izašlo?
                        Kako, života ti?
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

                          Originally posted by Dača View Post
                          Kako, života ti?
                          hehe vala bas, to ce ti sve izaci preko 200 eura a clanarina 15-25 eura. razmisli malo.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

                            Kvalitetna sipka sama kosta preko 200e.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Što mi je sve potrebno i koliki su troškovi?

                              kako nije? u teretani svaki mjesec dajes 200-300kn, sto je 2500kn godisnje (minimalni). za te novce si mozes opremiti osnovnu teretanu. sto je jos bitnije - clanarina je izgubljen novac. kupljena sprava je investiran novac jer ti te sprave, sipke i ploce uvijek mozes prodati i vratiti vecinu investiranog novca. a svo vrijeme vjezbanja doma stedis novce.
                              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                              Comment

                              Working...
                              X