Announcement

Collapse
No announcement yet.

Utezi pravljeni od betona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Utezi pravljeni od betona

    Zanima me ima li itko zainteresiran da mu trebaju utezi,pa bih mu ja napravio za neke novce?
    Ja mogu poslati sliku svojih utega,pa ako je netko zainteresiran neka se javi u PM.
    Ispricavam se moderatorima ako se ne smiju ovakve ponude raditi...

  • #2
    Re: Utezi pravljeni od betona

    Originally posted by Krustyy View Post
    Zanima me ima li itko zainteresiran da mu trebaju utezi,pa bih mu ja napravio za neke novce?
    Ja mogu poslati sliku svojih utega,pa ako je netko zainteresiran neka se javi u PM.
    Ispricavam se moderatorima ako se ne smiju ovakve ponude raditi...
    po mom misljenju ti je to druze sasvim nepotrebno ... nisu utezi ni skupi nesto posebno , zar nije bolje kupiti tvornicki pravljene utege nego se sekati sa betonskim ... imao sam ih ja prije , kako god da ih pravis nakon nekog vremena se beton pocinje rasipati ..bez uvrede
    No Pain - No Gain , so start the f***ing Game

    Comment


    • #3
      Re: Utezi pravljeni od betona

      Originally posted by sunjicowski View Post
      po mom misljenju ti je to druze sasvim nepotrebno ... nisu utezi ni skupi nesto posebno , zar nije bolje kupiti tvornicki pravljene utege nego se sekati sa betonskim ... imao sam ih ja prije , kako god da ih pravis nakon nekog vremena se beton pocinje rasipati ..bez uvrede
      Kako nisu skupi ako ti jedan uteg dođe 200kn,i neka ti treba 5 parova utega,to ti dođe 2000kn.
      Neće se beton rasipati ako ga armiraš

      Comment


      • #4
        Re: Utezi pravljeni od betona

        Moji su bili u startu 15kg, nakon što se beton malo osušio, pohabao na rubovima - pali su na 14kg

        Comment


        • #5
          Re: Utezi pravljeni od betona

          Zavisi gdje kupujes.
          Gle, oglas je na mjestu i puno njih je pocelo na takav nacin i ako momak ima ok cijenu-zasto nebi prodao kojeg i po mogucnosti zaradio-svaka cast i sretno.
          Betonski utezi nisu najsretnije rijesenje ali su ponekad rjesenje i ako se dobro naprave mogu dosta trajat. Znam za neke betonske utege koji su gotovo punoljetni i jos su citavi-istina ne trenira se ne njima cijelo vrijeme-ali ruku na srce ipak je odradeno s njima poprilicno treninga
          MYPROTEIN

          Comment


          • #6
            Re: Utezi pravljeni od betona

            Upravo tako Corry,a ovo za habanje se da riješiti.Ovo je ponuda za one koji trenutno ne mogu financijski priuštiti sebi utege od čelika,ili ne mogu dalje plaćati teretanu ili jednostavno nešto treće.Naravno da neće biti kvalitetni kao kromirani čelik,ali zato bi i cijena bila manja.Pitao sam čisto da vidim ima li zainteresiranih pa bih onda malo detaljnije to sve pogledao koliko bi mi se isplatilo.(jer treba i dosta vremena odvojiti za to)

            Comment


            • #7
              Re: Utezi pravljeni od betona

              Btw, šipke mogu biti čelične, a tegovi su od običnog gvožđa, najčešće liveni... "Željezo"...

              Nema čeličnih tegova, barem ih ja nisam nigde video..
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • #8
                Re: Utezi pravljeni od betona

                Originally posted by Krustyy View Post
                Kako nisu skupi ako ti jedan uteg dođe 200kn,i neka ti treba 5 parova utega,to ti dođe 2000kn.
                Neće se beton rasipati ako ga armiraš
                Ne treba ti pet pari utega , sve skoro mozes odraditi sa jednim parom bucica i jednim velikim tegom..
                Al kako god .. cement+pjesak+ celicne sipke+armatura+trud = ovih 200 kn ..pa zasto se smarati sa tim
                Nevermind , misljenja su razlicita , svak ima svoje
                No Pain - No Gain , so start the f***ing Game

                Comment


                • #9
                  Re: Utezi pravljeni od betona

                  Ima tko da može izraditi te željezne utege za neku razumnu cijenu?

                  Comment

                  Working...
                  X