Announcement

Collapse
No announcement yet.

Improvizirana oprema za trening kod kuće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Improvizirana oprema za trening kod kuće

    Zbog škole ne stižem da obavim trening u teretani,a i članarina mi treba za druge stvari pa sam krenuo kod kuće da vježbam.
    Napravio sam program i raspodjelio treninge,prehrana sve u full samo imam par pitanja:

    1)Napravio sam si tegove od 5-10 kg koje mogu da stavim na jednu šipku i raditi čučnjeve i te tegove mogu skinuti koristit kao jednoručne,uzeo sam ceker izvagao knjiga(imam ih pun ormar a ni za što ne služe xd) i uspio složiti neke improvizirane tegove
    Imam još torbu isto tako sa knjigama,koja služi kao neki 'sandbag'.

    Od čega bih mogao još složiti tegove,bilo sa šipkom ili jednoručne jer sa cekerom mi je malo teže raditi npr leg extenzije jer mi spada i bježi ?

    2) Mogu li dobijati na mišičnoj masi treningom kod kuće sa ne toliko velikim težinama,sa više ponavljanja ?

    Hvala unaprijed

  • #2
    Re: Improvizacija

    imas body weight vjezbe, utezi i nisu potrebni. i nije stvar vise ponavljanja
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #3
      Re: Improvizacija

      Sand bag i bugarsku torbu si lako napravis sam a mogu ti bit od velike pomoci.Malo sitnijeg pjeska, stari odbaceni buel/zračnica od kamionske gume (u vulkanizera gratis), 2-3 vezice plasticne za krajeve i to je to
      Trx je takoder spravica koju si mozes improvizirat sam a s njom mozes raditi jako puno vjezbi za gotovo cijelo tijelo-vidi youtube
      Treba ti neka sipka za zgibove i improviziraj nesto za propadanja-ako nista izmedu stolica ili se dogovori s clanom coffey-on ti ima kvalitetne sprave za prodaju za malo novaca
      Doma si mozes odraditi jako dobre treninge i ostvariti jako lijep napredak i bez utega-samo malo kreativnosti i puno volje
      Iako radis doma-za tebe vrijede ista "pravila" kao i da si u teretani sto se tice ponavljanja, prehrane, odmora itd itd
      MYPROTEIN

      Comment


      • #4
        Re: Improvizacija

        Originally posted by Corry View Post
        Sand bag i bugarsku torbu si lako napravis sam a mogu ti bit od velike pomoci.Malo sitnijeg pjeska, stari odbaceni buel/zračnica od kamionske gume (u vulkanizera gratis), 2-3 vezice plasticne za krajeve i to je to
        Trx je takoder spravica koju si mozes improvizirat sam a s njom mozes raditi jako puno vjezbi za gotovo cijelo tijelo-vidi youtube
        Treba ti neka sipka za zgibove i improviziraj nesto za propadanja-ako nista izmedu stolica ili se dogovori s clanom coffey-on ti ima kvalitetne sprave za prodaju za malo novaca
        Doma si mozes odraditi jako dobre treninge i ostvariti jako lijep napredak i bez utega-samo malo kreativnosti i puno volje
        Iako radis doma-za tebe vrijede ista "pravila" kao i da si u teretani sto se tice ponavljanja, prehrane, odmora itd itd
        hvala na odgovoru
        vecinom cu ta sa starim da napravim,jedino sto cu kupiti onu indoor pullup bar,nemam nigdje zgibove radit

        Comment


        • #5
          Re: Improvizirana oprema za trening kod kuće

          Originally posted by Pwnz. View Post

          1)Napravio sam si tegove od 5-10 kg koje mogu da stavim na jednu šipku i raditi čučnjeve i te tegove mogu skinuti koristit kao jednoručne,uzeo sam ceker izvagao knjiga(imam ih pun ormar a ni za što ne služe xd) i uspio složiti neke improvizirane tegove
          Imam još torbu isto tako sa knjigama,koja služi kao neki 'sandbag'.
          Još si mlad, al jedna od velikih životnih istina je da će puno bolje i lakše u životu proć oni koji su pročitali sve te knjige "koje ničemu ne služe", nego oni koji su ih koristili kao improvizirane utege, ne videći smisla u knjigama i učenju

          To je malo staromodno mišljenje, ali je nažalost u većini slučajeva uvijek tako...

          Comment

          Working...
          X