Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treninzi i suplementacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treninzi i suplementacija

    Pozdrav!
    Živim na otoku i nemam teretane u blizini, tako da treniram doma. Imam 2 para bučica s 80kg utega, kosu i ravnu klupu, šipku za zgibove, improviziranu lat mašinu sa dodacima za triceps, girju 20kg i suspenzijske trake. Kad poslikam, otvorit ću temu "Improvizirane kućne vježbaonice", gdje bi članovi mogli konkretno razmjenjivat ideje.
    Da se vratim na temu... Cilj treninga mi je biti fit, povećati mišiće i smanjiti bf. Klasika. Body building je osnova ovim mojim željama, kao i svakom sportu. Inače sam aktivan, radim fizički, a teretana i treninzi uvijek su bili dio mog života, s većim ili manjim pauzama. Imam 46 godina i imam solidnu mišičnu bazu. Ponovo sam počeo s treninzima u siječnju ove godine. Otprilike par tjedana Li cardio i nešto trx i body weighta, 3x tjedno. Nakon toga sam ubacio utege sa klasicnim splitom+20-30 min Li cardia nakon utega, isto 3x tjedno. Treninzi su trajali minimalno 90min. Uzimao sam ON fat burner 3x1, a 30min prije treninga, dvije tablete. L-arginin 3x1 dnevno. Nakon treninga Weiderov 80+ protein i glutamin. Po jednu mjericu. Rezultati se vide, kilaža je pala oko 5kg.....i stala. Iz tjedna u tjedan se vide razlike.. mišići gore, salo dole. Imam 98kg na 188cm.
    Prošli tjedan sam krenuo sa trenizima 6x tjedno, tako da radim split,
    pon- ramena, bokovi
    uto- biceps, triceps, trbuh
    sri- noge
    čet- ledja
    pet- prsi, trbuh
    sub- Li cardio ili Hiit cardio ili trx
    ned odmor
    Trening traje max. 60min
    Suplementi:
    Testorage 2x2
    L carnitin 3x1
    L arginin 3x1
    2 sata prije teninga.... 80+protein, 2/3 mjerice s zobenim mekinjama s rižinim mlijekom
    30 min prije treninga... multivitamin centravit šumeći
    15min prije treninga...energo pločica s brzim UH
    odmah nakon treninga... hydroflex+dex s vodom, 1mjerica whey i 2/3 mjerice dex
    Pošto isključivo treniram navečer, ne uzimam UH nakon treninga nego posni sa tunjevinom i maslinovim, tvrdo kuhana jaja, malo povrća i slično, 2 sata nakon treninga, tj pred spavanje.
    Molim mišljenja i konstruktivne savjete... dodajite i oduzimajte..
    Veliki pozdrav svima!
    Last edited by jokisha; 08-05-14, 19:46.

  • #2
    Re: Treninzi i suplementacija

    niko ništa...!? Mora da sam postao majstor. Rodjeni talent!

    Comment

    Working...
    X