Announcement

Collapse
No announcement yet.

Domaca teretana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Domaca teretana

    Pozdrav,
    Ja sam novi ovdje. Planirao sam ici u teretanu od sada ali mislim da je isplativije imati domacu teretanu kako nisam jedini u toj situaciji.

    Dakle meni je cilj povecati misicnu masu, mrsaviti ne moram toliko osim trbuh kojeg se prehranom rjesava. Sportski sam tip osobe koji je do pred pola godine igrao jos nogomet, no vise zbog posla ne stignem na sve treninge i utakmice pa sam odlucio ici u teretanu ili teretanu dovesti doma.

    Nisam jedini u kucanstvu koji je zainteresiran za teretanu pa je jeftinije ja mislim da 3 osobe zajedno uloze nesto za kucnu teretanu nego da svo 3 idemo u teretanu.

    Druga osoba je vec 3 mjeseca bila redovno u teretani tako da bi njemu to samo bilo prebacivanje s teretane na kucnu teretanu.

    A 3 osoba ( cura ) ona pak bi mrsavila i utegnula tijelo Ona nekih 10-ak kg visak.

    Sad mene zanima koje bi bile vjezbe i sprave za mene, te da li se uopce isplati u ovakvoj situaciji uloziti u kucnu teretanu.
    Naravno, sprave koje bi bile dobre i za mene i osobu koja je vec 3 mj u teretani.

    Sent from my CUBOT ONE using Tapatalk

  • #2
    Re: Domaca teretana

    Takoder me zanima do koje cijene bi bilo isplativo uloziti...tj koliko bi min trebalo
    Last edited by vr4g; 12-05-14, 21:21.

    Comment


    • #3
      Re: Domaca teretana

      ja sam jednom radio kaklulaciju i dalo bi se nešto pošteno složit za cca 4000 kn preko njuške.
      s tim da moraš vrebat kad naleti
      Znoj štedi krv

      Comment


      • #4
        Re: Domaca teretana

        A koje bi sprave bile najbolje...osim bencha i vratila...to znam

        Sent from my CUBOT ONE using Tapatalk

        Comment


        • #5
          Re: Domaca teretana

          lako za sprave, tu coffey upada
          imate li dovoljno mjesta?

          Comment


          • #6
            Re: Domaca teretana

            Osnovne vjezbe najbitnije... Bench,vratilo kao sto si i rekao,uz to obavezno sprava za propadanja,neke podesive klupe,par onih sipki i dosta utega...a za curu neka traka za trcanje,mozda neki steper :P
            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

            Comment


            • #7
              Re: Domaca teretana

              vec sam mu se javio na forum.hr, al me ignorira
              inace, dobro je reci i budzet i predvidjeni prostor.
              Last edited by Coffey; 12-05-14, 22:48.
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • #8
                Re: Domaca teretana

                sipka i utezi. kavez, klupica. - s ovime pokrijes SQ DL i BP

                dodatno: vratilo, sprava za dipseve, bucice, traka za trcanje,..............

                sve kupi od coffey-a jer ima odlican omjer cijene i kvalitete kakav neces naci nigdje..
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: Domaca teretana

                  Coffey...nisam te ignorirao...samo jos razmisljam...ali naravno da si trenutno na top listi od kog bi uzeo..samo jos neznam budet posto ne kupujem sam

                  Sent from my CUBOT ONE using Tapatalk

                  Comment


                  • #10
                    Re: Domaca teretana

                    Ako zelis jeftinije proci uzmi tanje sipke npf fi 30 i isto tako ploce...i nemoj uzet kavez( neznam kolko ti je bitan cucanj lol )..
                    Klupicu podesivu moras za obican i kosi bp, vratilo i za dipseve jer je i najjeftinije..
                    Mozda stalci su bolja opcija od kaveza i jeftinija svakako...
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment

                    Working...
                    X