Announcement

Collapse
No announcement yet.

kućna teretana - postigao bi značajniji napradak do ljeta..?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: kućna teretana - postigao bi značajniji napradak do ljeta..?

    Originally posted by mrav
    meni se čini da ti krivo treniraš rukomet ili ti je trener u kurcu, kazes i sam da treniras od 5 razreda osnovne a sad ides u 2 srednje, od tada je vec proslo 5 godina a ti imas 10 kg viška , sto radite na treningu, jedete čevape i analizirate utakmice
    da ti budem iskren
    od samih ćevapa se nece udebljat ^^
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • #47
      Re: kućna teretana - postigao bi značajniji napradak do ljeta..?

      Originally posted by Mario1707
      Originally posted by mrav
      meni se čini da ti krivo treniraš rukomet ili ti je trener u kurcu, kazes i sam da treniras od 5 razreda osnovne a sad ides u 2 srednje, od tada je vec proslo 5 godina a ti imas 10 kg viška , sto radite na treningu, jedete čevape i analizirate utakmice
      da ti budem iskren
      od samih ćevapa se nece udebljat ^^
      naravno, to sam samo napisao jer mi ne ide u glavu kako može imat 10 kg viška a bavi se 5 godina rukometom, ja nisam vidio nikad u svom života rukometaša sa 10 kg viška, očito je da u nekom zecu leži grm

      Comment


      • #48
        Re: kućna teretana - postigao bi značajniji napradak do ljeta..?

        Originally posted by mrav
        Originally posted by Mario1707
        Originally posted by mrav
        meni se čini da ti krivo treniraš rukomet ili ti je trener u kurcu, kazes i sam da treniras od 5 razreda osnovne a sad ides u 2 srednje, od tada je vec proslo 5 godina a ti imas 10 kg viška , sto radite na treningu, jedete čevape i analizirate utakmice
        da ti budem iskren
        od samih ćevapa se nece udebljat ^^
        naravno, to sam samo napisao jer mi ne ide u glavu kako može imat 10 kg viška a bavi se 5 godina rukometom, ja nisam vidio nikad u svom života rukometaša sa 10 kg viška, očito je da u nekom zecu leži grm
        mozda igra pivotu
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment

        Working...
        X