Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šipku za doma od 2 metra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šipku za doma od 2 metra

    Imao sam namjeru kupit šipku za doma od 2 metra,i kad sam otišo na pride-ovu stranicu na njihov web shop vidio sam neku zakrivljenu šipku i zaobljenu šipku za utege!! a pod zakrivljenu ne mislim na E Z šipku nego baš zakrivljenu!! pa me zanima vase mišljenje o tim šipkama isplati li ih se kupit jer E Z šipku imam već! i kako izgleda trening s tom zaobljenom šipkom?

  • #2
    Re: šipke??

    Kakve pa su to šipke?!

    Kupi ravnu šipku i dvije bučice. To ti jedino treba.

    Comment


    • #3
      Re: šipke??

      ma imam bucice i šipku al sam si iso kupi od 2 metra ovu pa sam vidio te šipke pa zato pitam a nisu skupe pa...

      Comment


      • #4
        Re: šipke??

        Originally posted by gargamel69
        ma imam bucice i šipku al sam si iso kupi od 2 metra ovu pa sam vidio te šipke pa zato pitam a nisu skupe pa...
        imas sipku i ides kupiti jos jednu od 2 m sto ?????? bolje si kupi suplemenata
        Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
        Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
        Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

        Comment


        • #5
          Re: šipke??

          moram si uzet od 2 metra jer sam si sam radio bench i sad sam ga malo doradio i treba mi veca!! neda mi se objasnjavat zasto hehe

          Comment


          • #6
            Re: Šipku za doma od 2 metra

            mozes napraviti od cijevi za vodu(pocincane zeljezne cijevi) tako sam ja radia,moze se super sipka napravit

            Comment


            • #7
              Re: Šipku za doma od 2 metra

              Originally posted by gargamel69
              Imao sam namjeru kupit šipku za doma od 2 metra,i kad sam otišo na pride-ovu stranicu na njihov web shop vidio sam neku zakrivljenu šipku i zaobljenu šipku za utege!! a pod zakrivljenu ne mislim na E Z šipku nego baš zakrivljenu!! pa me zanima vase mišljenje o tim šipkama isplati li ih se kupit jer E Z šipku imam već! i kako izgleda trening s tom zaobljenom šipkom?
              Mene isto zanima nekakva šipka, aj daj link od tog web shopa ako nije problem da pogledam što ima...hvala unaprijed
              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

              Comment


              • #8
                Re: Šipku za doma od 2 metra

                odi na pride.hr na njihov shop!! tamo sam vidio ok stvari!! nadam se da ce ti pomoć

                Comment


                • #9
                  Re: Šipku za doma od 2 metra

                  Originally posted by pripravnik View Post
                  mozes napraviti od cijevi za vodu(pocincane zeljezne cijevi) tako sam ja radia,moze se super sipka napravit
                  Možeš malo objasniti koji fi je to i jel ju puniš sa cementom ili šta?Koliku težinu to može podnijeti?
                  Pitam jer i ja bi nešto radio sam pa neznam dal se više isplati kupiti gotovu šipku od 2m ili raditi neku svoju.

                  Comment

                  Working...
                  X