Announcement

Collapse
No announcement yet.

vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

    pozdrav! nisam naisao na slicnu temu, pa ako je moja greska neka admin slobodno makne temu.

    Mozda se to protivi nekim nacelima bodybildinga, al mene zanima oblikovanje misica, a ne njihova snaga. Visok sam 200 cm i imam 108 kg i imam dovoljno snage i bez bildanja.(nisam debel)

    Jel opce postoje neke vjezbe koje su namjenjene bas za izgled, a ne snagu?

  • #2
    Re: vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

    Rast mišića i snaga su u korelaciji. A da bi imao što oblikovati, prvo moraš nabaciti određenu mišičnu masu.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

      a dobro ja svakako imam sta oblikovati... mislim da u tom nebi bio problem

      Comment


      • #4
        Re: vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

        najvažnije kod definicije je PREHRANA .....vježbanje je na drugom jestu ali nije mnogo manje važno

        Comment


        • #5
          Re: vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

          Ako ti tako kažeš!
          Onda samo prouči tu na forumu materiju o definiciji, no, napominjem da i na njoj treba raditi utezima, kako bi očuvao te mišiče koje imaš.
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #6
            Re: vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

            Originally posted by PatrickStar
            Rast mišića i snaga su u korelaciji. A da bi imao što oblikovati, prvo moraš nabaciti određenu mišičnu masu.

            Dalo bi se diskutirat o ovom prvom
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • #7
              Re: vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

              pokusašao sam naci neki plan prehrane za ovo sto ja zelim al nisam uspio... vjerujem da t postoji na forumu pa moze li mi neko ko zna dati lik?

              Comment


              • #8
                Re: vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

                pa odi u podforum prehrana imas teme o definiciji, ne kontam kako nemozes naci

                Comment


                • #9
                  Re: vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

                  Perhaps contrary to some principles bodybildinga, but I am interested in forming muscles, not their strength. I am 200 cm tall and have 108 kg and I have enough power and no bildanja. (Not thick)

                  Jel general there are some exercises that are intended just for looks, not strength?

                  Your question is quite vivid(not clear).You are taking about forming muscles but want to skip strength.The muscle strength and its formation are interrelated.You need to try some light weight lifting.
                  The great tragedy of Science - the slaying of a beautiful hypothesis by an ugly fact.

                  Comment


                  • #10
                    Re: vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

                    ja mislim da je za definicuju bitno vratilo i razboj....ako imas snage dovoljno pumpaj na vratilo i razboj,vjeruj mi...to je prava stvar.......a ujedno dobijas i na izgledu a i na snazi.....2 u 1
                    NO PAIN
                    NO GAIN

                    Comment


                    • #11
                      Re: vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

                      Originally posted by Carl50
                      Perhaps contrary to some principles bodybildinga, but I am interested in forming muscles, not their strength. I am 200 cm tall and have 108 kg and I have enough power and no bildanja. (Not thick)

                      Jel general there are some exercises that are intended just for looks, not strength?

                      Your question is quite vivid(not clear).You are taking about forming muscles but want to skip strength.The muscle strength and its formation are interrelated.You need to try some light weight lifting.

                      zasto ti odgovaras ne engleskom, kad citas postove na hrvatskom......
                      Ko rano rani bude sam u teretani!!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

                        Tak' se priča u dijaspori, he, he! Moj frend Australac je najjači. Jedna riječ hrvatskog, dvije engleskog.
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • #13
                          Re: vjezbe za oblikovanje i definiciju misica u kucnoj teretani?

                          pa pise mu tamo u onom hi threadu da je iz azije
                          pa valjda neki translator koristi ko ce znat

                          Comment

                          Working...
                          X