Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skinuti kile tj dotjerati svoje tijelo u formu: bez teretane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skinuti kile tj dotjerati svoje tijelo u formu: bez teretane

    To mi je veliki problem kako početi.

    Neradim tako da sam slobodan cijeli dan mogu po cijele dane vježbati i da moram se dotjerati do ljeta.

    Imam 196cm imao sam 85 kg i desetom mjesecu prosle godine sada imam 95kg, po prilicno sam krupan sportski tip prije sam mogao trčati po 1-2 sata da se ni ne umorim.
    Danas Sramim se reći

    Napomenuo sam gore imao sam 85 kg i moj probavni trakt mi je se poremetio tako da nisam išao na wc i po 5-6 dana pa opet 3-4 i tako katastrofa nadutost psihičko opterećenje depresija sve je to uzrok tih 10 15 kilograma.

    Odnedavno sam poceo piti tablete-pise na bočici ("le dieci erbe" mješavina deset ljekovitih biljaka) i idem na wc redovno svaki dan itd.. problem rijesen ali nazalost kasno.

    E sada samo moram skinuti tj dotjerati svoje tijelo u formu a i volio bi imati bicepsa malo pločice mi nisu toliko bitne na tijelu jer ih ne mogu imati geni.

    U mome kraju nema teretane pa me zanima dali mogu kod kuće rijesiti problem do ljeta.

    Nisam pri novcu tako da šta mama skuha možeš jesti ako si gladan nadam se da me razumijete

  • #2
    Re: Skinuti kile tj dotjerati svoje tijelo u formu: bez teretane

    Pravilno se hraniti - procitaj na forumu
    Trenirati kod kuce - procitaj i to na forumu

    Kupiš si 2 bučice, a trčati možeš gdje god
    “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

    Comment

    Working...
    X