Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

    Dakle ovako... Kao što vidite naslov teme zanima me koliko je to moguće?
    Radi se o ovome:
    http://www-zanimljivosti.blogspot.com/2 ... -prsa.html

    Znam, i ja imam predrasude o tome i naravno da znam da su to obične budalaštine a još kad pokažu transformaciju onog čovjeka kako je to napravio sa ovim programom dođe mi da se nasmijem!

    Uglavnom... Kao što neki znaju prestao sam se bavit BB-om i ne treniram već zadnjih 8 mjeseci zato jer je velika kriza kod mene doma i nemam novaca za prehranu a kamo li za suplemente tako da stvarno pokušavam unijet zdravu prehranu u sebe što više...
    Riječ je o tome da ja želim onako čisto iz fore probat ovaj trening... Mislim kod kuće ništa ne radim što se tiče vježbanja a ovo bi stvarno moga probat. Znam i sam da neće djelovat bez prehrane al pokušat ću na neki način. Kaže ovdje da treba bar 3 tjedna da bi se postigao neki rezultat. Ja ću to raditi 2 puta dnevno pa me čisto onako zanima koliko ću (ne)napredovat!

    Javljat ću vam kako stvari idu i kako napredujem!
    Jel može?

    P.S. Možda nisam stavio temu u dobar podforum pa molim da admini premjeste ako nije tamo gdje treba!

    I još nešto... Molim vas nemojte mi govorit hvataj se ti teretane i utega jer i sam to dobro znam, al kažem još jedanput da sam odustao jedno vrijeme dok ne postanem samostalan čovjek a onda, udri po utezima!

  • #2
    Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

    mislim da ti je 2 puta dnevno svaki dan previse
    treba vremena misicu da se odmori

    Comment


    • #3
      Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

      misici rastu dok se odmaraju. tako da umjesto 2x dnevno, radi ove vjezbe svaka dva dana 1x. sto se tic hrane, imam nekoliko ljudi oko mene koji su veliki (u misicnoj masi), a kazu da su oko 1g P/kg. nadam se da toliko mozes unositi, a ostatak kroz rizu, tjesteninu i biljne masti.
      evo, kad je vec ovakva situacija kod tebe, napravi eksperiment - da li se moze rasti uz 1g P/kg. ne radi samo prsa, nadji neku precku, pa radi i zgibove, izmedju 2 naslona stolca radi dipseve, propadanja,... sve doma, ali bodyweight. ima sigurno popis vjezbi kaj mozes raditi.
      sretno!
      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

      Comment


      • #4
        Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

        5 vježbi mi je jasno...ali ova od 1,52min ne razumijem sta bi efektivno mogla donijeti...bzvz...
        Pokusaj pa javi rezultate!
        p.s. nakon nekog vremena radi sa opterećenjima
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • #5
          Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

          osim ovih sklekova radi i one kad noge dignes na visoko, imitacija kosog bencha. onda i one uske (iako su oni vise za triceps) i one na jednoj ruci.
          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

          Comment


          • #6
            Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

            i ja isto pauziram ovaj mjesec , pa isto derem sklekove bas kao sto je t111 napisao,(uski,siroki i sodignutim nogama,)
            3 vrste po 2-3 serije sa opterecenjem,
            pa onda sledeci dan zgibovi, i malo razboja, cisto onako da ostanem u nekoj formi dok ne pocnem ponovo , s teretanom,
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

              Uh...
              Ja sam samo jedna krug napravio i umro sam! To je dokaz koliko sam se uljenio, al bez brige, vraćam se.
              Dakle napravio sam jedan krug... 20 sek svaka vježba a ima ih 6 i odmor od 10 sek između svake. Hoću radit baš kao što je napisano pa da vidim dokle ću stić...
              Neznam, tu piše jedanput dnevno minimalno a za 3 max a ja reko baš ću između pa ću 2 napravit! Znači da onda ipak radim samo jedanput dnevno?
              I u onoj vježbi rade noge! Tko ne vjeruje nek proba!
              Uglavnom što se tiče prehrane mogu ja unosit i oko 1,5 g/kg sigurno al više od toga ne!

              Čekaj t111...
              Recimo jedan dan radim te sklekove i drugi dan onda zgibove, ali kako? Koliko vježbi i koliko dugo?

              Onda bi si ja to recimo ovako rasporedio... 3 puta tjedno ti sklekovi (pon, sri, pet) i 3 puta zgibove (uto, čet i sub) i jel to dobro?
              Mislim meni nije cilj nabijanje ogromne mišićne mase nego jednostavno hoću opet bit u formi i vodit zdrav život kao što sam oduvijek volio i opet imat onaj osjećaj napumpanosti!
              Ma joj, jedva čekam proljeće kad ću moć HIIT i bicikl koristit a ne sad kad je hladno pa još i kiša pada i ne mogu ništa od toga a jako to volim, pogotovo bicikl. Moja ljubav! <3

              Comment


              • #8
                Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

                da, slobodno izmjenjuj tako... ako ces imati umor, odmori koji dan vise. a za ledja: zgibove imas siroke, uske sa prednjim i zadnjim hvatom, probaj sloziti neku nizu sipku i oslonac za noge pa radis ono bench veslanje (ak znas na kaj mislim, ak ne potrazit cu video), preko stolice radi hiperekstenziju,...
                prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                Comment


                • #9
                  Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

                  Ma znam ja sve te vježbe, ne moraš mi pokazivat iako hvala!
                  Radio sam zgibove kod kuće x puta a i puuuno ostalih vježbi samo što sam sad morao odustat jer je takva situacija...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

                    ja sam radio jednu godinu sklekove...klasične i na povišenju noge......razdoblje prije teretane....Nisam baš bio oduševljen nekim napretkom....Bez dodatnog opterećenja nema od toga ništa....Nakon mjesec dana postat ces "imun" na sklekove
                    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

                      Fora vježbice.
                      Ima još jedna simpa varijacija skleka: širok stav u rukama i onda se spuštaš na jednu ruku a drugu dotle držiš ispruženom na podu i održavaš ravnotežu, digneš se, i ponoviš na drugu ruku. U principu ako možeš 40 normalnih sklekova, ovih ćeš moći 20.

                      Inače, ovo ti je dobra situacija. Moći ćeš raditi na izdržljivosti, eksplozivnosti,...
                      Nekakvom "toningu" sa takvim vježbama a malo manjom klopom.
                      Samo udaraj, bitno je nešto raditi.

                      Svi smo već vidjeli ove tipove:


                      Iskreno meni jako zadivljujuće izgledaju te vježbe sa vlastitom težinom. onako spektakularne su.

                      I pazi ako i smršaviš, u toj mišićnoj masi što ćeš imati, ako nastaviš trenirati imat ćeš jako dobar odnos snaga-masa.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

                        radio sam 300 normalnih sklekova u serijama (mjesovito, 10 pa 15 komada u seriji) nesto manje od 3 mjeseca i bilo je rezultata moram priznati, pa sad malo pauziram, imate li Vi nesto da preporucite u vezi sa ishranom radi poboljsanja misicne mase???

                        Comment


                        • #13
                          Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

                          Originally posted by DraganVujkovic
                          radio sam 300 normalnih sklekova u serijama (mjesovito, 10 pa 15 komada u seriji) nesto manje od 3 mjeseca i bilo je rezultata moram priznati, pa sad malo pauziram, imate li Vi nesto da preporucite u vezi sa ishranom radi poboljsanja misicne mase???
                          evo ga druze moj , valjda si imalo pismen pa ces razumjet koje su brojke i stvari dobre za tebe

                          http://www.building-body.com/tablicn...sti-hrane.html
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

                            Sklekovi kao alternativa su jako dobra vježba. I podržavam te da ih radiš. Ali ne samo njih. Zašto negdje ako imaš mogućnost ne bi postavio vratilo pa radio zgibove? Možeš nabaviti i elastičnu gumu (to nije skupo) pa raditi razne vježbe s njom, trbušnjake na tlu, sklekove u uporu stražnjem za triceps, izometrijske vježbe na tlu i tako dalje......
                            Dva puta dnevno raditi jedno te isto nema puno smisla. Radije povećaj broj ponavljanja i serija i radi svaki drugi dan nešto drugo.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #15
                              Re: Uz 6 vrsta sklekova do nabildanih prsa...

                              prvo za ovo trebas bit *****a zivotinja da bi poceo radit... hindu sklekove ja koji ih dosta mogu uradit nemogu 3 zavrsit... ove sa ''skokovima'' da al jako tesko... a normalnih 30 bez problema... i 2x dnevno je cisti katabolizam u drugom treningu ¨!

                              Comment

                              Working...
                              X