Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbam kod kuce: ojačati i dobiti na masi leđa i ramena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vježbam kod kuce: ojačati i dobiti na masi leđa i ramena

    (na masi)175, 77kg dosao sam do zakljucka da trebam poraditi na ledjima i ramenima. vjezbam kod kuce imam nekakve bocice, pa mi treba pomoc
    za Ledja mogu raditi sve vrste zgibova i veslanja
    za Ramena v.potisak i ostalo sto se moze s bocicama
    koliko ja mogu zakljucit ledja i ramena su dosta povezana, pa me zanima imali ikakvog smisla raditiih skupa u jednom treningu ??

    moj sadasnji (ajmo redc)program je
    Pon -triceps i rame- (propadanja, i ono izmedju klupa... v.potisak, itd)
    Uto -noge- (cucnjevi, iskorak ... na prstima dizanje ...)
    Sri -ledja- (zgibovi , veslanja ... i za dojnja ledja 3/4 serije )
    Čet -odmor-
    Pet -rame- (veslanja , potisak ...itd)
    Sub -prsa- (benc, sklekovi s opt.,kosi benc )
    Ned-odmor-
    biceps nekad odradim poslje ledja 3/4 serije ako se previse neumori od zgibova (valja li to )? obicno radim 5,6 serija za male misicne skupine , za velike do 10 . sad sam u fazi experimentiranja na sebi i trazim program koji mi, nako , lezi.
    Ako je neko imo slicni problema ,neka pomaga ... bicu zahvalan

  • #2
    Re: ojacati i dobiti na masi ledja i ramena

    a ovisi kakve bocice imas? one od koka kole ili?

    salu na stranu, trebao bi upisat gym

    Comment


    • #3
      Re: Vježbam kod kuce: ojačati i dobiti na masi leđa i ramena

      Također vježbam pretežito kod kuće, te mislim da su mi upravo ramena i leđa prednost xD, pa preporućam ti sljedeće.

      Uz te dvije skupine obavezno ukljući i ostatak tijela, znaci pazi da ništa ne zanemaruješ. Ako radiš trening samo za taj gornji dio tijela, probaj uvrstit i ovo:
      Odručenje bučicama u stranu
      Odručenje bučicama sjedečki, nagut u naprijed
      Stiskanje one "poluge" il kak se to već zove nzz ni sam, što pruža otpor... to ugl. stisci pred prsa, iznad glave i ako si istezljiv iza leđa
      Veslanje u pretklonu
      Lat na leđa i lat na prsa
      Bench
      Privlak
      Leptir
      ...ima još 101 vježba za prsa, ali osobno najbolji rezultat uviđam s ovim odručenjima i predručenjima itd. ugl. vježbe nakojima osjetiš duže opterečenje na samo rame/leđa.
      Ako možeš, odi i plivaj negdje kraul/leptir 1-2 puta tjedno, najjače za leđa...
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment

      Working...
      X