Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masno tkivo na trbuhu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masno tkivo na trbuhu

    Ovako... ja imam 14 godina i poceo sam vjezbat prije jedno 5 mjeseci i super je... dobio sam prsa, trbusnjake, jake ruke i tako to...
    Ali ostao mi je mali slaufek izmedju struka i pupka i tanki sloj sala na trbusnjacima tako da se oni bas i ne vide :/
    Pa sam vas htio pitati imate li neke vjezbe kako da to sto brze skinem, u pitanju je mala kolicina sala tako da mi ne treba nista pretjerano...

  • #2
    Re: Masno tkivo na trbuhu

    to salo najteze odlazi, jedini lijek je pravilna prehrana i dobro isplaniran cardio.

    Comment


    • #3
      Re: Masno tkivo na trbuhu

      Pitao sam to takodjer na drugom forumu i rekli su mi samo da ne jedem slatko ''junk'' i da trcim svaki dan 20-30min dnevno i tako do kraja tjedna pa da pitam jel bi to bilo dosta...

      Comment


      • #4
        Re: Masno tkivo na trbuhu

        Možeš ti radit cardio i 3h dnevno, al ak nisi u deficitu salo se neće topit
        Ugl prouči malo pdf viewforum.php?f=71
        "Neuspjeh nije opcija."

        Comment


        • #5
          Re: Masno tkivo na trbuhu

          Mogu samo pitat pod sta se to misli ako nisam u deficitu...

          Comment


          • #6
            Re: Masno tkivo na trbuhu

            Originally posted by MladiZagrebcan
            Mogu samo pitat pod sta se to misli ako nisam u deficitu...
            ako nisi u deficitu onda si u suficitu tj. unjeo si više nego što si potrošio
            Originally posted by Songoku
            najbolji pwm je burek

            Comment


            • #7
              Re: Masno tkivo na trbuhu

              Originally posted by MladiZagrebcan
              Mogu samo pitat pod sta se to misli ako nisam u deficitu...
              Deficit - unos kcal manji od potrošnje
              Suficit - unos kcal veći od potrošnje
              "Neuspjeh nije opcija."

              Comment


              • #8
                Re: Masno tkivo na trbuhu

                Aham... hvala... ne znam... probat cu sad ujutro cim se probudim ic trcat 30-40min i dodjem doma i jos malo neke vjezbe i onda malo odmarat...



                Al da vam kazem iskreno... idem uskoro na maturalac pa bi zelio malo uredit tijelo...

                Misice imam, koliko ja vidim samo taj mali slaufek i ocu ga skinut sto brze... jel moguce to skinut u 3-4 dana ?

                Comment


                • #9
                  Re: Masno tkivo na trbuhu

                  Pricekaj jos dvi tri godine pa se pocni zamarat s tim stvarim. Do tad treniraj, jedi i spavaj.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Masno tkivo na trbuhu

                    Originally posted by MladiZagrebcan
                    Aham... hvala... ne znam... probat cu sad ujutro cim se probudim ic trcat 30-40min i dodjem doma i jos malo neke vjezbe i onda malo odmarat...



                    Al da vam kazem iskreno... idem uskoro na maturalac pa bi zelio malo uredit tijelo...

                    Misice imam, koliko ja vidim samo taj mali slaufek i ocu ga skinut sto brze... jel moguce to skinut u 3-4 dana ?
                    Naravno... liposukcijom!
                    Drugacije nazalost ne :/
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • #11
                      Re: Masno tkivo na trbuhu

                      Zar ne moze trcanjem ili necim takvim... nije rijec o velikoj kolicini sala...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Masno tkivo na trbuhu

                        Čekaj, pa ako imaš 14 godina, kako uskoro ideš na maturalac?
                        "Neuspjeh nije opcija."

                        Comment


                        • #13
                          Re: Masno tkivo na trbuhu

                          Pa ide se nakraju 7 razreda osnovne (neki u 8 razredu). Ne misli on na onaj u 3. srednje!

                          btw. naravno da mozes ali u 3-4 dana ne ocekuj cudo!
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • #14
                            Re: Masno tkivo na trbuhu

                            Ne coekujem ja cudo jer to je stavrno dosta malo sala jer gledajte... ja kad napnem trbusnjake (ili kako se to vec kaze) vide se samo ovi gornji a od sala se donji ne vide i ja kad samo malo rukom potegnem to salo dolje odma se vide svi (kao sto se vidi na slici)

                            Comment


                            • #15
                              Re: Masno tkivo na trbuhu

                              za 3-4 dana ne moreš ništa ni dobit ni izgubit. To je dugotrajni proces. Što je manje sala to ga je teže skinut, pa to je obrambeni mehanizam protiv gladovanja, tijelo se neće tek tako odreći masti ako mu je vrlo malo ostalo.
                              “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                              Comment

                              Working...
                              X