Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ando...krece ispocetka - kućni trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ando...krece ispocetka - kućni trening

    Pozdrav ljudi, vjerovatno vecina stalnih clanova zna da nisam u treninzima bas kratko ali isto tako da sam stvari radio nepravilno i pokusavo sve na brzinu a to tako neide. Do sada sam se zavaravo kako cu sa sto vecim kilazama postici brze rezultate i upravo sam zato sje.o kicmu pa me to malo navelo na razmisljanje. Eto vratio se s mora, tamo se plivalo konstantno, sada nakon povratka u zg kupio sam 2 ploce po 5 kila utega i imam jos 10 ploca po pola kile. znaci ti utezi i jednorucna sipka je sve sto imam doma. Zaboravio sam spomenuti da je i pojas za ledja stigao. e sada zanima me sto mislite koliko cu uspjeti sa time napredovati.

    naravno razmisljao sam o treningu i ovako ga isplanirao (odprilike)

    1. dan (npr. pon)
    -biceps pregib u klececem polozaju
    -hammer pregib
    -sklek+veslanje jednom bucicom
    -iskoraci
    -slijeganje ramenima

    2. dan (npr. sri)
    -kickback
    -uski sklekovi
    -dijamant sklekovi
    -cucnjevi slobodni

    3. dan (nap.pet)
    -biceps pregib-kickback superserije
    -jednorucno veslanje-sklekovi na razboju superserije
    -jednorucni vojnicki potisak za ramena

    sad me zanima vase misljenje...hvala unaprijed

  • #2
    Re: Ando...krece ispocetka

    Što se tiće rasporeda treninga tu ti nemogu ništa reć, ali što se tiće kilaže s kojom radiš tu ti mogu reći da nećeš napredovati..
    Pošto si rekao da već duže radiš s treninzima, tek onda nećeš moći ništa s tih 15 kg..
    Ja imam 35 kg utega i šalju me u teretanu, a početnik sam.. Tako da ili više utega, ili teretana.. Ponavljam, tako su mene savjetovali, pa skoro svi.

    Comment


    • #3
      Re: Ando...krece ispocetka

      ja sam cuo drukcije price al ok....nije sad to bitno bitno je da mi moji nedaju u teretanu radi problema sa kicmom....a i vec dosta dugo neidem u teretanu tako da ce mislim i ovih 15ak kg bit sok za misice...

      Comment


      • #4
        Re: Ando...krece ispocetka

        Brzo ćeš se priviknuti. Ako si doma - zgibovi s opterečenjem, dipsi s opterečenjem, sissy squat i glute ham rise i imaš kompletno tijelo s tim da bučicama radi ramena.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Ando...krece ispocetka

          Originally posted by ando
          ja sam cuo drukcije price al ok....nije sad to bitno bitno je da mi moji nedaju u teretanu radi problema sa kicmom....a i vec dosta dugo neidem u teretanu tako da ce mislim i ovih 15ak kg bit sok za misice...
          Ako ideš na masu nije dovoljno. E sad ako želiš održavat ili nešto definicije, to je solidno s tim još ako imaš problema s kičmom, ni nemoj radit s više od 15 kg.. Ne znam koliko je ozbiljan problem, ali kičma je kičma xD nema zajebancije s njom..Probaj radit što više vježbi sa svojom težinom, tako je najprirodnije.

          brz oporavak, i samo radi

          Comment


          • #6
            Re: Ando...krece ispocetka

            hvala....da sa svojom tezinom sa radio ali koliko mi je naprimjer zgibove pametno radi kicme nezz...dipse neam di zato i pitam za ovu kombinaciju

            Comment


            • #7
              Re: Ando...krece ispocetka

              Originally posted by ando
              hvala....da sa svojom tezinom sa radio ali koliko mi je naprimjer zgibove pametno radi kicme nezz...dipse neam di zato i pitam za ovu kombinaciju
              Googlaj malo za zgibove i leđa, sigurno ima informacija na netu. A za dipse se snađi, ili improviziraj doma, ili negdje vani. Kada ima volje, sve se može!
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Ando...krece ispocetka

                naravno...tko ima volje sve moze napraviti...

                Comment


                • #9
                  Re: Ando...krece ispocetka

                  ako mi jos tko moze dat neki savjet bio bi zahvalan

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ando...krece ispocetka - kućni trening

                    radeci ispravno u teretani samo ti moze biti bolje kicmi i uspravnom drzanju tjela... roditelji seru.. znam!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ando...krece ispocetka - kućni trening

                      meni je teretana jako puno pomogla kod problema sa kicmom i drzanjem ) go for it mislim da teretana ne bi trebala utjecat lose, osim ako se ne bi trudio izvodit vjezbe pravilno i sa tezinama prilagodenim tvojim fizickim mogucnostima..e onda jbg..
                      Last edited by gymaniac; 13-10-12, 22:56.
                      GO HARD OR GO HOME !!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ando...krece ispocetka - kućni trening

                        zasto staru temu refreshavate ?
                        Originally posted by Bilderčić
                        Originally posted by Dehydronator
                        sve do grama tjedno je natural
                        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                        Comment

                        Working...
                        X