Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježba kod kuće, bučice, whey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vježba kod kuće, bučice, whey

    Imam 17 god, 95kg, 195 cm

    Želio bih početi vježbati kod kuce, uzeo bih si bučice od 10 kg i kreniti sa vježbama, pratio sam forum i znam dosta o prehrani, nacinu izvodenja vjezbi i slicno.

    Svako jutro bi oko 30 min bio na orbitreku te doručkovao, zatim u popodnevnim satima poceo sa bučicama.

    Trebam vašu pomoc oko rasporeda kako koji dan trenirati i sto se sve uopce moze vježbati sa bučicama, te jeli dobro da uzmem whey u početku?

  • #2
    Re: Vježba kod kuće, bučice, whey

    Ako si pratio forum, sigurno ti neće biti problem sastaviti neki program! Nema problema s wheyom.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Vježba kod kuće, bučice, whey

      Pretpostavljam da ti je masa cilj...ako je onda sa bučicama od 10kg-a nećeš ništa postić. Treba ti Barbell (šipka), barem 40kg utega za početak i fokus na compound vježbe (Squat, Bench Press, Military Press, Deadlift, Barbell Row, Power Clean).

      Comment


      • #4
        Re: Vježba kod kuće, bučice, whey

        Jeli se isplati koristiti bučice i oce li biti kakvog pomaka uz proteine?

        Comment


        • #5
          Re: Vježba kod kuće, bučice, whey

          Netko?

          Comment


          • #6
            Re: Vježba kod kuće, bučice, whey

            cim se ti hranis pa si dogurao do te kilaze da se i ja junkam time,whey ti nece nesto pomoc ako se ne budes pravilno hranio a tih 10kg ti je stvarno premalo,pitanje ti na mene djeluje tako kao da nikad kile digao nisi zato ti niko ne odgovara,a i sam probaj pa ces isto zakljucit.
            uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

            Comment


            • #7
              Re: Vježba kod kuće, bučice, whey

              Početnik sam pa sam htio pitati jeli dovoljno 10kg za početak?

              Comment


              • #8
                Re: Vježba kod kuće, bučice, whey

                Pa to bi sam treba znati je li ti dovoljno! Kako da to netko zna koji te ne poznaje? Možda si 95 kg cistog sala :P pa ti je i to puno!

                Comment


                • #9
                  Re: Vježba kod kuće, bučice, whey

                  Ja mislim da mi je to za pocetak sasvim dovoljno, samo me zanima hoce li djelovati proteini?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vježba kod kuće, bučice, whey

                    U kojem smislu misliš djelovati? Kaj se tiče bučica - kaj je tak' teško googlati dumbbell workout? Inače, 10 kg ti je puno premalo i to je činjenica. Rađe se prihvati bodyweight vježba, a bučica na kraju za ramena.
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vježba kod kuće, bučice, whey

                      nabavi vratilo, radi zibove, sklekove, dipseve. za jednog pocetnika sasvim solidno, onda ubacis jos ramena( s bucicom) i trbusne.

                      i imaj min 5 obroka punih proteina; ujutro jos sa UH i poslije treninga takoder.

                      u shake s wheyom dodaj glukozu(jednu mjericu)-10 kn u DM-u.

                      npr radi u pon zgibove, sklekove, dipseve(to bi bio gornji dio tijela)

                      sri noge(cucnjeve, iskorake, sokove)

                      petak ramena(zadnje rame i srednje, trbusne)


                      sasvim dovoljno za pocetak ako nikad nista nisi radio.. ako ti je ovo prelako za tvoj pocetak ubacis u cetvrtak trening isti kao u ponedjeljak i eventualno ovaj koji ti je u petak premjestis u subotu.

                      evo -.- i citaj forum jer sve ovo pise negdje makar jedno 1000x
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment

                      Working...
                      X