Announcement

Collapse
No announcement yet.

trebam savjete kako se vratit..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trebam savjete kako se vratit..

    poZz ljudi znaci htio bih se malo razjacat i izdefinirat ali nista pretjerano pa sad imam par pitanja dali mi mozete rec kako to mogu napravit doma i vani jel bavim se nogometom znaci trazim dali neko zna neke treninge s utezima i zgibove mogu ukljucit da dobijem malo misica i svega toga i dali mi mozete napisati kad da to radim odosno kojim danima jel imam i treninge i sve to..??
    hvala unaprijed..

  • #2
    Re: trebam savjete kako se vratit..

    Kreni u teretanu i opali po ovome:

    http://www.building-body.com/forum/e...hrvatski-jezik

    Comment


    • #3
      Re: trebam savjete kako se vratit..

      Znaci malo onak teretanica i tak to jeL znas onak nogomet ti je bezveze i to i jedi i evo ti par tocki i zareza pa ih porazbacaj po toj svojoj recenici: ........ ,,,,,,,

      nema na cemu..??
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #4
        Re: trebam savjete kako se vratit..

        Originally posted by bilder18 View Post

        hvala ti za program ali jel imas nesto bez teretane tj imam samo utege doma jel trenutno ne stojim najbolje s parama za teretanu i nogomet..(

        Comment


        • #5
          Re: trebam savjete kako se vratit..

          Evo ja sam u situaciji da vjezbam doma...
          Kao prvo imas utege pa daj malo pogledaj po youtubu osnovne vojezbe s utezima....
          Drugo posto si nogometas puno trcis tak da kardio nije problem pa onda daj ubaci push ups i pull ups...
          Ja sam samo uz pomoc trcanja, push up-ova i pull ups-a s 49 kg uspio doci na 60 kg... Nekoristim nikakve suplemente vec sam izbacio junk i jedem normalnu hranu ( meso/kuhani krumpir/riža/žitarice/voće).
          Znaci prehranu sredi i vjezbaj... ide sporije nego u teretani al super mi je napredak.
          With my fist in your face and your face on the floor

          Comment


          • #6
            Re: trebam savjete kako se vratit..

            Ovo ti je čudotvoran forum - nema šta nema!
            Recimo: http://www.building-body.com/Bodybui...etnici&start=0
            I samo klikaj slijedeća, slijedeća, pa slijedeća...

            Comment

            Working...
            X