Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako da: dobijem snagu u rukama; ojacam nogu za veci odraz; doci do vece brzine...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako da: dobijem snagu u rukama; ojacam nogu za veci odraz; doci do vece brzine...?

    POZ ,ja sam Aladin i dolazim iz Bihaca ,nisam tu bas nesto pretjerano zbog izgleda nego vise zbog snage .Bavim se kosarkom pa mi je ona potrebna.Ne idem cesto u teretanu imam u kuci tegove od 15 kg,20kg,4kg,i 2x2kg.Eh sad nadam se da ce te mi dati odgovor na ova pitanja bez prijedloga da posjecujem teretanu.

    1.Pitanje.Kako da dobijem snagu u rukama kakvo dizanje tegova kolko serija i koliko dana u sedmici
    2.Pitanje .Kako da ojacam nogu da dobijem veci odraz
    3.Pitanje.Kako da dobijem ljepu definiciju grudi koje su vjezbe ?
    4.Pitanje :Pravilna ishrana .Sta je dobro a sta ne
    5.Pitanje : Gubljenje kilograma :najbolji nacin
    6.Pitanje :Kako doci do vece brzine

    HVALA

  • #2
    Re: Pitanje od pocetnika

    Originally posted by aladin12345 View Post
    POZ ,ja sam Aladin i dolazim iz Bihaca ,nisam tu bas nesto pretjerano zbog izgleda nego vise zbog snage .Bavim se kosarkom pa mi je ona potrebna.Ne idem cesto u teretanu imam u kuci tegove od 15 kg,20kg,4kg,i 2x2kg.Eh sad nadam se da ce te mi dati odgovor na ova pitanja bez prijedloga da posjecujem teretanu.

    1.Pitanje.Kako da dobijem snagu u rukama kakvo dizanje tegova kolko serija i koliko dana u sedmici
    2.Pitanje .Kako da ojacam nogu da dobijem veci odraz
    3.Pitanje.Kako da dobijem ljepu definiciju grudi koje su vjezbe ?
    4.Pitanje :Pravilna ishrana .Sta je dobro a sta ne
    5.Pitanje : Gubljenje kilograma :najbolji nacin
    6.Pitanje :Kako doci do vece brzine

    HVALA
    1.Citaj forum
    2.Imas sve na forumu
    3.Sve sto te zanima pise na forumu
    4.Sva tvoja pitanja su odgovorena mali milion puta na forumu
    5.Samo se potrudi i procitaj
    6.Sretno u ucenju sveg navedenog!
    It's not over until i win.

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje od pocetnika

      Odgovoreno jeste ali ne kucnim vjezbama

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje od pocetnika

        Pa da bi vježbao kod kuće moraš imati utege i barem bench klupu (mogućnost podizanja i spuštanja klupe). A vježbe i prehrana vrijedi za sve isto bilo gdje bilo kad.
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • #5
          Re: Kako da: dobijem snagu u rukama; ojacam nogu za veci odraz; doci do vece brzine..

          moze li mi neko dat onaj link na kojem se klikne na odredenu vrstu misica i on pokaze vjezebe za taj misic

          Comment


          • #6
            Re: Kako da: dobijem snagu u rukama; ojacam nogu za veci odraz; doci do vece brzine..

            http://www.coopersguns.com/videos/ex...-encyclopedia/ to?
            Dont drink, dont smoke just eat and work

            Comment


            • #7
              Re: Kako da: dobijem snagu u rukama; ojacam nogu za veci odraz; doci do vece brzine..

              daebek hvala puno !

              Comment


              • #8
                Re: Kako da: dobijem snagu u rukama; ojacam nogu za veci odraz; doci do vece brzine..

                znam samo na 6.
                -vjezbe kordinacije i rekacije ( oni skipovi,male prepone i tako to)
                -obicni sprintevi
                -sprintevi na uzbrdicama

                Comment


                • #9
                  Re: Kako da: dobijem snagu u rukama; ojacam nogu za veci odraz; doci do vece brzine..

                  Kreni u teretanu, ako zelis misice i jake ruke, i definirane grudi
                  pravilna ishrana, 5-6 obroka dnevno punih proteinima
                  veca brzina ? u trcanju valjda mislis,samo trcanje, s pjescanim tegovima , sprintevi, trcanje uz nagib i tako
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment

                  Working...
                  X