Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje vježbe radit, koliko puta tjedno i što mi od dodataka prehrani preporučate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje vježbe radit, koliko puta tjedno i što mi od dodataka prehrani preporučate?

    Pozdrav ljudi! Trebala bi mi jedna ili nekoliko dobrih duša koje će mi odgovoriti na nekoliko pitanja.Imam 23 godine, visok sam 1.95, imam 85 kg. Trenirao sam puno sportova, a zadnje 2 god tajlandski boks. Sad radi obaveza ne mogu pa sam si kod kuće složio malu teretanu. Imam bench s 50kg utega, 2 bučice od 10kg i šipku za zgibove. Jako teško hvatam masti tako da na sebi bi samo malo poradio na definiciji jer koliko god jedem ne debljam se. Da li mi netko od vas može pomoći tako da mi kaže koju kombinaciju vježbi radit, koliko puta tjedno i što mi od dodataka prehrani preporučate? Znam da je možda puno pitanja ali ne bi htio da vježbam a učinak bude ili nepostojeć ili kontraproduktivan. Hvala svima unaprijed!

  • #2
    Re: Mala pomoć

    Podforum - pocetnici. Tema trening, otvori slobodno. Milion istih tema, razlikuje se jedino visina i tezina, pa da ne bi opet neko isto pisao odes tamo malo prelistas, procitas malo i pokusas sam sebi sastaviti. Onda to sta si sastavio napises ovdje i onda ce ti svi pomoci da ispravis sta ne valja i da dodas nesto.
    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

    Comment

    Working...
    X