Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sprava za vježbanje - da li možda ima koja bolja opcija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sprava za vježbanje - da li možda ima koja bolja opcija?

    Bok,

    s obzirom da mi je predaleko najbliža teretana i još ktome radim pa mi se neda
    dodatno putovati odlučio sam kupiti ovo

    http://www.pride.hr/images/thumbs/0000903_600.jpeg


    tj. još nisam kupio ali me zanima dali je to dobar potez , dali možda ima koja
    bolja opcija ? nega druga sprava ili sl. ?

    hvala

  • #2
    Re: Sprava za vježbanje - pitanje

    imas bolji izbor, svakako, kupis si sipku, dvije bucice, 100kg utega, univerzalnu klupicu, napravis si kavez i voila, ostavi ovo na miru, moje misljenje, vjezbam doma oduvijek, ima tu jos kolega koji bi se slozili sa mnom
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • #3
      Re: Sprava za vježbanje - pitanje

      Originally posted by hardstyle91 View Post
      imas bolji izbor, svakako, kupis si sipku, dvije bucice, 100kg utega, univerzalnu klupicu, napravis si kavez i voila, ostavi ovo na miru, moje misljenje, vjezbam doma oduvijek, ima tu jos kolega koji bi se slozili sa mnom
      +1 samo si uzmi vise kila
      Originally posted by Bilderčić
      Originally posted by Dehydronator
      sve do grama tjedno je natural
      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

      Comment


      • #4
        Re: Sprava za vježbanje - pitanje

        hvala na odgovorima. možete mi objasniti zašto ne , dal te sprave nisu dobre ili ?
        koje bi sve vježbe mogao raditi na toj spravi ili sl. ?

        tnx

        Comment


        • #5
          Re: Sprava za vježbanje - pitanje

          koliko novaca zelis izdvojiti ?
          ja ti imam doma jednu koju cu prodat povoljno jer mi ne treba, ..ako te zanima mogu ti slike poslat

          ja sam ju koristio slabo jer nemam volje doma vjezbat a teretana mi je 3 min od doma tak da mi samo skuplja prasinu ili objesim robu na nju = )
          There is a price to pay for everything you gain.

          Comment


          • #6
            Re: Sprava za vježbanje - pitanje

            -slazem se sa hardstyle! kad kupis bucice,sipku i ''nekoliko'' kila utega mozes radit vecinu vjezbi,samo ih treba znat izvodit,a to se moze naucit! i vjeruj,pogrijesit ces ako ne uradis ovako,bar moje misljenje! ako nemas sad odmah para,nekad ces imat,taman kupovao jedno po jedno!

            Comment


            • #7
              Re: Sprava za vježbanje - pitanje

              Originally posted by pekizggs View Post
              koliko novaca zelis izdvojiti ?
              ja ti imam doma jednu koju cu prodat povoljno jer mi ne treba, ..ako te zanima mogu ti slike poslat

              ja sam ju koristio slabo jer nemam volje doma vjezbat a teretana mi je 3 min od doma tak da mi samo skuplja prasinu ili objesim robu na nju = )
              Originally posted by ibro10 View Post
              -slazem se sa hardstyle! kad kupis bucice,sipku i ''nekoliko'' kila utega mozes radit vecinu vjezbi,samo ih treba znat izvodit,a to se moze naucit! i vjeruj,pogrijesit ces ako ne uradis ovako,bar moje misljenje! ako nemas sad odmah para,nekad ces imat,taman kupovao jedno po jedno!
              pekizggs, možeš poslati sliku i svoju cijenu koliko tražiš ?

              imam šipku već odprije ali nemam klupu.... budem još kalkulirao.

              Comment


              • #8
                Re: Sprava za vježbanje - pitanje

                vidim neodlucan si, sto je normalno, ali vjeruj mi da je kupovanje ovakvih sprava bacanje novaca, kvaliteta ti je bitnija od dizajna u bb-u, znaci sve to lijepo krasno izgleda, ali drkati se kasnije s popravicma ti ne treba
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment

                Working...
                X