Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uska ramena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uska ramena

    Imam ramena ko ovaj lik na slici - http://imageshack.us/photo/my-images...disland10.jpg/
    Neznam jel to genetski ili kaj?
    Od vježbi za ramena radim:vojnički potisak,stojeće odručenje bučicama i vučenje do brade.

  • #2
    Re: Uska ramena

    jel ovo neka sala? koji je smisao ovog posta?
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

    Comment


    • #3
      Re: Uska ramena

      Na širinu kostiju ne možeš utjecati. Što više mesa nabacaš, to šire ćeš izgledati.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #4
        Re: Uska ramena

        -mislis na to sto mu se kosti vide???

        Comment


        • #5
          Re: Uska ramena

          a mozes i manje raditi trapez
          trapez vizualno smanjuje ramena

          Comment


          • #6
            Re: Uska ramena

            Originally posted by FcB View Post
            a mozes i manje raditi trapez
            trapez vizualno smanjuje ramena
            Ne može raditi neke mišićne grupe 'više', a neke 'manje'.. Po meni je jedino rješenje to da nabaci što više mase na ramena izvodeći raznovrsne vježbe... Ove koje si naveo da radiš zamijeni povremeno drugim vježbama... Možda će ti neke druge vježbe bolje pogoditi deltoide....
            "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

            Comment


            • #7
              Re: Uska ramena

              Originally posted by RockyBalboa View Post
              Ne može raditi neke mišićne grupe 'više', a neke 'manje'.. Po meni je jedino rješenje to da nabaci što više mase na ramena izvodeći raznovrsne vježbe... Ove koje si naveo da radiš zamijeni povremeno drugim vježbama... Možda će ti neke druge vježbe bolje pogoditi deltoide....
              Široka ramena, tj. široke ključne kosti il imaš il nemaš, a ako imaš uske ključne kosti nema te mišićne mase koja će značajno povećat frejm.
              Chill bro

              Comment


              • #8
                Re: Uska ramena

                Originally posted by Soner View Post
                Široka ramena, tj. široke ključne kosti il imaš il nemaš, a ako imaš uske ključne kosti nema te mišićne mase koja će značajno povećat frejm.
                Yep ,king is back

                Comment


                • #9
                  Re: Uska ramena

                  Sto se tiče vježbi lateralna dizanja i pullover za prsa ili leđa.
                  https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
                  http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

                  Comment


                  • #10
                    Re: Uska ramena

                    a, šta fali ovom momku sa slike?! možda se nije pogrbio ka napred, da izgleda "opasnije", to je sve...
                    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                    mind, it doesn’t matter.”

                    Comment


                    • #11
                      Re: Uska ramena

                      Mozes utjecati tako sto ces smanjiti struk i nesto nabaciti mase na ramena .. a ako si kao ovaj sto se tice masnoce nemas nista smanjivati struk .. tako da ti preostaje nabacivanje mase na ramena .. al opet sve je to genetski preodredjeno i neces nista izrazito povecati ..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Uska ramena

                        Originally posted by Ac1d View Post
                        Imam ramena ko ovaj lik na slici - http://imageshack.us/photo/my-images...disland10.jpg/
                        Neznam jel to genetski ili kaj?
                        Od vježbi za ramena radim:vojnički potisak,stojeće odručenje bučicama i vučenje do brade.
                        Uglavnom ovo je premalo vježbi za ramena.Zadnje rame nula bodova..
                        Menky je napisao...
                        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                        Comment

                        Working...
                        X