Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam jaka bedra - na staroga - kako to mogu srediti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam jaka bedra - na staroga - kako to mogu srediti?

    dakle ekipa, imam jaka bedra - na staroga... i nekako mi to ide na nerve vise...
    prije svega, bavim se sportom(3, 4 puta tjedno imam treninge), 18 godina, ajde imam i koju kilu viska, ne previse ali to nije bitno sad, lako za to...
    kako mogu srediti ta bedra? cak me viise zanima unutrasnji dio bedra... dakle sam kvadriceps je kolko tolko ok, ali recimo zadnja loza i unutarnji dio bedra svake noge, to me zanima...
    pa eto, ako me tko skuzio i voljan je pomoci, hvala unaprijed

  • #2
    Re: Noge - bedra.

    rokaj ČUČANJ jednom tjedno 10 serija.,to ti je rjesenje
    slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

    Comment


    • #3
      Re: Noge - bedra.

      samo jednom tjedno?
      obican cucanj, 10 serija po koliko ponavljanja - 15?

      Comment


      • #4
        Re: Noge - bedra.

        Originally posted by stipedinamit View Post
        rokaj ČUČANJ jednom tjedno 10 serija.,to ti je rjesenje
        on kaze da ima velike noge, koliko san skuzio. moj prijedlog dodaj malo mišića na gornji dio da se uskladiš
        Today I will do what others won't, so tomorrow I can do what others can't.

        Comment


        • #5
          Re: Noge - bedra.

          da, velike noge - bedra... kazem, prednji dio ili kvadriceps(nisam ja ba sstrucan u izrazima) je jos ok, ali recimo nutarnji dio nogu, dakle s unutarnje strane bedra, tamo di su prepone, e tu imam problema i straznji dio nogu

          Comment


          • #6
            Re: Noge - bedra.

            pa što treniraš? jeli ti to predstavlja problem? i jeli to mišić ili salo
            Today I will do what others won't, so tomorrow I can do what others can't.

            Comment


            • #7
              Re: Noge - bedra.

              ako je salo, sredi prehranu i radi cardio, a su u pitanju misici ja bih ubacio neke vjezbe za noge i uskladio to

              Comment


              • #8
                Re: Noge - bedra.

                ma nogometom se bavim... nije to meni problem sto se tice treninga, nego nekako kad sam vidim kolke su mi te noge, onda mi je problem pa cuj, s obzirom da sam na nogama dosta, jel trcim i tako to, ima tu misica, ali opet ima nesto i masnog tkiva nije bas da su mi noge debele od misica samo
                a upravo zbog tih nogu recimo idem traperice kupovat i sta, moram uvijek se jebat jer je na bedrima sve usko recimo, dok stojim, krecem se ni ne primjecujem ja to toliko, ali kad sjednem bas je previse to izrazeno :S

                Comment


                • #9
                  Re: Noge - bedra.

                  na tvom mjestu bih onda sredio prehranu, pretpostavljam da puno trcis pa bih mozda uzeo i neki fat burner prije treninga, ali bitno je da sredis prehranu, barem djelomicno (izabci junk i sokove)

                  Comment


                  • #10
                    Re: Noge - bedra.

                    oke hvala, potrudit cu se! naci cu si neku prehranu s foruma, pa cu skombinirat nesto... ne mislim uzimat bas full bb prehranu, ne treba mi to, nesto zdravo cemo naci

                    a ovi dodatni cucnjevi, jel vrijedi sta s tim radit?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Noge - bedra.

                      cucnjevi su odlicna vjezba, ali ako nemas u planu bildat , vec samo stesat noge samo sredi prehranu i nastavi sa nogometom. nek me neko ispravi ako grijesim

                      Comment


                      • #12
                        Re: Noge - bedra.

                        hvala jos jednom, toliko od mene
                        ako se tko jos ubaci u temu, rado cu procitat...
                        pozz

                        Comment


                        • #13
                          Re: Noge - bedra.

                          Nakon globalnog zatopljenja s pitanjima: koji whey da uzmem, pocelo je novo doba: debele noge
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • #14
                            Re: Noge - bedra.

                            Originally posted by hardstyle91 View Post
                            Nakon globalnog zatopljenja s pitanjima: koji whey da uzmem, pocelo je novo doba: debele noge
                            Redovito si najpametniji na forumu.
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • #15
                              Re: Noge - bedra.

                              Originally posted by Premium.Better View Post
                              Redovito si najpametniji na forumu.
                              cekao sam nekoga da primjeti, evo prestajem
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment

                              Working...
                              X