Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc:Sprava za veslanje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc:Sprava za veslanje?

    Znaci imam kucnu teretanu:bench,bucice,z sipka,ravna sipka,vratilo,leptir,i sprava za trbušnjake.

    Radim po principu 1.dam Prsa/Biceps , 2-dan ledja triceps , 3 dan noge ramena (totalno rekreacijski i amaterski trening)

    e sad od ovih sprava sto sam nabrojao dobio sam jos jednu Sprava za veslanje nije kabal nego kao hidraulika neka

    http://img.diytrade.com/cdimg/923125...ng_Machine.jpg

    -e sad moje pitanje je i nadam se da cete mi pomoci

    1-u koji dan ubaciti ovu spravu (predpostavljam drugi dan)
    2-koji misici rade
    3-gdje naci na internetu koliko serija i koja tezina ili koliko vremenski

    nasao sam vec na youtube kako se izvodi i koje vjezbe mogu

    sad me zanima ako su mi 2-dan vjezbe za ledja// vratilo,naslonjen na bench sa bucicom i spustanje sipke od bencha do poda saginjanje(zao mi je neznam naziv vjezba) kad ubacim ovu spravu sta mi je najbolje izbacit.nadam se da cete shvatit sve ovo i probat pomoc,da nebi na primjer poslije ove sprave na vratilo a iste misice radio prije minut.

    unaprijed hvala

  • #2
    Re: Pomoc:Sprava za veslanje?

    Mislim da je losa ta sprava za veslanje,znam po tome jer treniram veslanje i tijekom zimskih priprema se davala samo pocetnicima.U toj spravi za veslanje ti rade gotovo svi misici.To ti je na jedan nacin i kardio pa mislim da mozes koristit u vise dana.

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc:Sprava za veslanje?

      eo imam doma spravu za veslanje pa ti mogu reci di sam ju ubacio

      veslam odvojeno od liftanja ako veslam 30 min
      uz tempo oko 30-32 zaveslaja u minuti na najtezem opterecenju
      znaci ako tako veslas zastoko veslaj odvojeno od liftanja jer stvarno neces imati snage
      za išta drugo


      ako veslas 18-22 zaveslaja u minuti onda ubaci veslo u bilo koji dan
      i to 10-15 min plafon
      te sprave trose puno kalorija/snage pa ti vidi kako ti najbolje paše

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc:Sprava za veslanje?

        Rowing is one of the best and most effective exercise.. I started it in winter season and got wounder full results.. you should continue with it
        Tacoma Personal Trainer

        Comment

        Working...
        X