Announcement

Collapse
No announcement yet.

varijacije za triceps i trapez

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • varijacije za triceps i trapez

    Evo u zadnje vrijeme vidim veliki napredak na mm ali nekako određeni dijelovi mi zaostaju pa bih vas zamolio ako imate kakve savijete ili neke druge varijacije za triceps i trapez ?

    Imao sam slicni problem sa zadnjim ramenom, mada sam našao neke teme na forumu i dosta su mi pomogle vidim znacajan napredak i polako dolazim do zeljene forme leđa no jos uvijek zaostaje taj tvrdoglavi trapez.

    Hvala unaprijed

  • #2
    Re: varijacije za triceps i trapez

    mrtvo dizanje....

    Comment


    • #3
      Re: varijacije za triceps i trapez

      Originally posted by Armani View Post
      mrtvo dizanje....
      +1, za trapez najbolje, barem po mojem iskustvu. Za triceps - triceps propadanja s opterečenjem, znači laktovi uz tijelo, spuštanje do 90 stupnjeva podlaktica-nadlaktica, a za kraj par serija sa sajlama i triceps raste garantirano.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #4
        Re: varijacije za triceps i trapez

        i french press mene razvaljuje...

        Comment


        • #5
          Re: varijacije za triceps i trapez

          e hvala ljudi
          evo u zadnje vrijeme forsiram propadanja e sad nisam siguran da idem radit sa ogromnim kilazama ili onako srednje jer trenutno radim neki program koji dosta lici na GVT samo sa nekim malim promjenama npr. u GVT su mi malo bila zapostavljena ramena ...

          Comment


          • #6
            Re: varijacije za triceps i trapez

            Originally posted by PatrickStar View Post
            +1, za trapez najbolje, barem po mojem iskustvu. Za triceps - triceps propadanja s opterečenjem, znači laktovi uz tijelo, spuštanje do 90 stupnjeva podlaktica-nadlaktica, a za kraj par serija sa sajlama i triceps raste garantirano.
            Dobar post!
            https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
            http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

            Comment

            Working...
            X