Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trbušnjaci na klupici ili spravi ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trbušnjaci na klupici ili spravi ?

    Pozdrav,

    u teretani u kojoj sam do sada sam vježbao trbušnjake na kosoj klupici i to je bilo super.
    Sad su maknuli tu klupicu i stavili onu spravu za trbušnjake, ali imam feeling da to na spravi nije to - tj. da mi se trbušnjaci neće razviti.

    Da li sam u krivu ?

  • #2
    Re: Trbušnjaci na klupici ili spravi ?

    Šta je PACE, jel to nešta *****sko?
    A što se tiče trbušnjaka ne treba ti nikakva sprava, i trbušnjaci teško rastu, neki tvrde samo na kuri da rastu
    Dosta ljudi i ne radi trbušnjake a imaju dobre pločice, važniji je %bf
    A ako ti se rad stomak radi ga na podu

    Comment


    • #3
      Re: Trbušnjaci na klupici ili spravi ?

      Hvala na odgovoru. Problem je što je teretana jako malena pa se uz puno ljudi nema mjesta raditi trbušnjake na podu.


      Jest PACE se neformalno veže uz LGBT zajednicu, tj. PACE je na talijanskom PEACE (što znači mir). Najčešće se pronalazi na zastavi duginih boja.

      Comment


      • #4
        Re: Trbušnjaci na klupici ili spravi ?

        Originally posted by zoran123456 View Post
        Problem je što je teretana jako malena pa se uz puno ljudi nema mjesta raditi trbušnjake na podu.
        Možeš ih raditi kući odvojedno od treninga u teretani

        Comment


        • #5
          Re: Trbušnjaci na klupici ili spravi ?

          Tbbusnjaci za pravilan razvoj zahtevaju opterecenje kao i svi ostali misici...

          Dodatno opterecenje je kljucno za razvoj misica, radi ih na kosoj klupi i uzmi neki teg u ruke, pa vidi promenu...
          Igla je tvoj prijatelj

          Comment


          • #6
            Re: Trbušnjaci na klupici ili spravi ?

            http://www.building-body.com/sve-o-t...%C4%87ima.html
            Pročitati dio sa zabranjenim vježbama.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #7
              Re: Trbušnjaci na klupici ili spravi ?

              brate kuci ih radi,sto vise to bolje... znaci 2 dana radis 1 dan odmoras..... da bi ti se sto prije razvile,naravno ne treba zaboraviti trcanje,najmanje 45 min svaki dan

              Comment


              • #8
                Re: Trbušnjaci na klupici ili spravi ?

                Nemoj raditi trbusne svaki drugi dan, nije to uredu. Trbusne odradi 2-3 puta sedmicno i posteno ih razvali.
                I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                Comment


                • #9
                  Re: Trbušnjaci na klupici ili spravi ?

                  Da neradi svaki 2-3 dan vec da radi 2-3put tjedno?koliko to tvoj tjedan ima dana
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trbušnjaci na klupici ili spravi ?

                    Hahahahah a i ja tek sad vidio sta sam napisao Htio sam reci da ih odradi 2 puta sedmicno posteno
                    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                    Comment

                    Working...
                    X