Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje vjezbe za prsa su bolje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje vjezbe za prsa su bolje?

    Pozdrav svima. Jucer sam radio trening za prsa s jednim momkom. Ja sam krenuo kao i obicno : ravni bench, kosi bench, kontra kosi i leptir, a on mi je rekao da to nije dobro, da je bolje da radim : ovu vjezbu : http://i01.i.aliimg.com/photo/v0/515...ss_machine.jpg (ne znam kako se zove sprava), kontra kosi, potisak bucicama na klupi i propadanja.

    Radio sam taj trening sa njim i bole me misici naravno, ali moze li neko dati konkretno misljenje, koje vjezbe su bolje ?

  • #2
    Re: Vjezbe za prsa

    Nema brate nesto tu bolje vjezbe trebas ubacit sve te vjezbe jer svake sedmice ides drugacije da sokiras misic jer ako radis isto misic se navikne.

    Comment


    • #3
      Re: Vjezbe za prsa

      jednostavno, napravis si 2 treninga za prsa i svaki tjedan radis drugi

      Comment


      • #4
        Re: Vjezbe za prsa

        e hvala, ja svake sedmice isto ko budala, stalno bench, jedino sam povecavao tezine svake sedmice po 2.5 kg

        Comment


        • #5
          Re: Vjezbe za prsa

          Originally posted by platform View Post
          Pozdrav svima. Jucer sam radio trening za prsa s jednim momkom. Ja sam krenuo kao i obicno : ravni bench, kosi bench, kontra kosi i leptir, a on mi je rekao da to nije dobro, da je bolje da radim : ovu vjezbu : http://i01.i.aliimg.com/photo/v0/515...ss_machine.jpg (ne znam kako se zove sprava), kontra kosi, potisak bucicama na klupi i propadanja.

          Radio sam taj trening sa njim i bole me misici naravno, ali moze li neko dati konkretno misljenje, koje vjezbe su bolje ?
          Dobro je svako tolko ubaciti neku novu vjezbu, eo ja npr. svaka 4 tjedna izbacim jednu "staru" i ubacim novu vjezbu

          Pogledaj si popis vjezbi za prsa (ja obozavam razvlacenje bucicama) i isprobavaj i jos gledaj da radis pravilno, a najbolje ako imas trenera u teretani da ga pitas da ti pokaze:
          http://www.building-body.com/cjeloku...is_vjezbi.html

          Comment


          • #6
            Re: Vjezbe za prsa

            jeli puo u jednom treningu raditi bencj,kosi bench,razvlacenje koso i na ravnoj klupici svega po 5 serija?

            Comment


            • #7
              Re: Vjezbe za prsa

              20 ponavlja hm reka bi da je puno iako se preporucijuce od 15-20 ipak bi raidja negdi izmedu..ili cak 15 tak dosta je i to

              Comment


              • #8
                Re: Vjezbe za prsa

                Preporuke od 15-20 serija za prsa na jednom treningu... iskreno mislim da je to previse-- ako se malo potrudis i sa 9-12 serija mozes jako lijepo pogodit misic-naravno da je to individualno ali bi to velikoj vecini trebalo bit sasvim dovoljno.
                Veci je problem pogodit leda buduci da je teze ostvarit i mind-muscle vezu ali i za njih je previse 15-20 serija.
                MYPROTEIN

                Comment

                Working...
                X