Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mogu li bench press zamijeniti pressom s bucicama na ravnoj klupi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu li bench press zamijeniti pressom s bucicama na ravnoj klupi

    Pozdrav! Zanima me mogu li bench press zamijeniti pressom s bucicama na ravnoj klupi. Nisam od onih kome je bitno koliko dignuti. Jednostavno mi bench ne pase

  • #2
    Re: benchpress famozni

    Naravno da mozes ako ti ne pase i ne pogadas dobro prsa s njim slobodno radi bucicama.
    Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

    Comment


    • #3
      Re: benchpress famozni

      ja bi rekao da ne mozes, bench je jedna od 3 osnovne vjezbe, cucanj, bench i deadlift po meni ne mozes zamjenit...
      samo nadopunit
      There is a price to pay for everything you gain.

      Comment


      • #4
        Re: benchpress famozni

        Triba za pravilan razvoj koristit oboje. Točka. Oboje su varijante BPa i obe triba koristit i rotirat, jer se i same međusobno nadopunjuju.
        Ako nije problem, smijen li pitat zašto ti bench ne paše?
        Last edited by Aquila_hr; 17-06-13, 23:37.
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • #5
          Re: benchpress famozni

          Originally posted by cavlina5 View Post
          Pozdrav! Zanima me mogu li bench press zamijeniti pressom s bucicama na ravnoj klupi. Nisam od onih kome je bitno koliko dignuti. Jednostavno mi bench ne pase
          Originally posted by pekizggs View Post
          ja bi rekao da ne mozes, bench je jedna od 3 osnovne vjezbe, cucanj, bench i deadlift po meni ne mozes zamjenit...
          samo nadopunit
          peki ti je objasnio otprilike, u tim vježbama je najviše vidljiv napredak
          Rome wasn't built in a day.

          Comment


          • #6
            Re: benchpress famozni

            Za razvoj prsa ravni bench uopce nije potreban.Sto se tice snage za to je odlicna vjezba al se onda bench skroz drugacije izvodi a ne kako ekipa radi po teretanama...
            Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

            Comment


            • #7
              Re: benchpress famozni

              Slobodno ga zamjeni-cak bi i preporucio i bez obzira na to sto ti ne paše da radis s bucicama prije nego s dvorucnim.
              Dvorucnim tako i tako vecina nezna niti dizat kako bi pogodili ciljani misic-u ovom slucaju prsa.
              Znam ih dosta koji su imali sutradan samo upalu anterior deltoida a prsa nista, tricepsa malo.
              Bench dvorucnim kao jedna od osnovnih vjezbi-istina i vjezba je extra-ja je obozavam ali je po meni bench press bucicama ipak superiorniji od klasicnog bencha dvorucnom utegom.
              MYPROTEIN

              Comment

              Working...
              X