Announcement

Collapse
No announcement yet.

Handstand ili stoj na rukama - kako mogu dugo biti na rukama a da me ne počne boljeti glava?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Handstand ili stoj na rukama - kako mogu dugo biti na rukama a da me ne počne boljeti glava?

    Neznam pod šta da stavim ovo pa evo ovdje. Znači zanima me za handstand ili stoj na rukama kako mogu dugo biti na rukama a da me ne počne boljeti glava i zacrvenim se jako i da ne dođe do dotoka krvi u glavu.
    Jel to samo do disanja ili ?

  • #2
    Re: Handstand ili stoj na rukama - kako mogu dugo biti na rukama a da me ne počne boljeti glava

    Pa dosta je i do disanja, mada samo me zanima, radi cega zelis da dugo stojis na rukama? AKo hoces da ojacas ramena imas mnogo boljih i ucinkovitijih vjezbi za to.

    Comment


    • #3
      Re: Handstand ili stoj na rukama - kako mogu dugo biti na rukama a da me ne počne boljeti glava

      To nije do disanja, nego do gravitacije.
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • #4
        Re: Handstand ili stoj na rukama - kako mogu dugo biti na rukama a da me ne počne boljeti glava

        U pitanju je vise faktora, mada definitivno da je i disanje bitno, jer ako uzme dah pa ga drzi do otkaza je da ce sav da se zacrveni. Mora se obratiti paznja i na disanje, odrzavanje ravnoteze, pravilan polazaj itd.

        Comment


        • #5
          Re: Handstand ili stoj na rukama - kako mogu dugo biti na rukama a da me ne počne boljeti glava

          nemam neki poseban razlog čisto želim naučiti to i handstand pushup
          a gledam neki likovi mogu i do 1-2 biti u handstand i nista se ne zacrvene ni malo jel to i pošto se tijelo naviklo ili ?

          Comment

          Working...
          X