Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kojim vježbama mogu poboljšati brzinu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kojim vježbama mogu poboljšati brzinu?

    treniram kosarku,imam dobru tehniku i sut ali nedostaje mi brzine.znate li kakve vjezbe kojims to mogu poboljsati?da radim obicne vjezbe za noge?

  • #2
    Re: brzina

    moras nabiti kondicije ,zato ako ti nije cilj misicna masa onda trci na traci iza svakog treninga 15-30 min , mjenjaj brzinu (ritam)

    Comment


    • #3
      Re: brzina

      eksplozivnost ti treba. cucanj i mrtvo dobro prenose snagu na sport, tako da ti je to obavezno.

      dobivanjem misica ces se poboljsat u sportu ali dobivanje misica je uzasno dugotrajan proces tako da za neke brze napredke u sportu imas drugaciju vrstu vjezbanja, nesto vise funkcionalnog tipa.

      takvih vjezbi imas masu, mogu ti poslat nesto na pm ako hoces, smao trebam nac, nezz di mi je tocno
      Originally posted by Bilderčić
      Originally posted by Dehydronator
      sve do grama tjedno je natural
      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

      Comment


      • #4
        Re: brzina

        Originally posted by Archiv3r View Post
        eksplozivnost ti treba. cucanj i mrtvo dobro prenose snagu na sport, tako da ti je to obavezno.

        dobivanjem misica ces se poboljsat u sportu ali dobivanje misica je uzasno dugotrajan proces tako da za neke brze napredke u sportu imas drugaciju vrstu vjezbanja, nesto vise funkcionalnog tipa.

        takvih vjezbi imas masu, mogu ti poslat nesto na pm ako hoces, smao trebam nac, nezz di mi je tocno
        moze stavi par linkova

        Comment

        Working...
        X