Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vežbe za rame - rotator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vežbe za rame - rotator

    Pozz, znaci rotator sam ozledio pre god. dana u teretani i konstantno mi pucketa i nezagrijan ne mogu cak ni sklekove raditi kako treba.Sve zavisi kako mi vreme dodje tako me i boli. Levo rame mi na svaki kruzni pokret rukom pukne.Taj zvuk zna biti bezbolan, ali nekad zna ne toliko boliti koliko iritira.Imam 15god. i rekao mi je trener na boksu i jedan fizioterapeut da sam mlad i da se to da jos srediti.Posto treniram boks i ne bi da preterujem s kilazama jel dobro da radim bilo koje vezbe za ramena, ali sa malim kilazama, ali puno ponavljanja.Posto me zanima hoce li imati efekta ako ojacam ramena, hoce li imati efekta na bol i na stabilnost ramena.Msm na stabilnost sam siguran da hoce, ali hoce li rotator biti sta bolje, ili tome nema leka?

  • #2
    Re: Vežbe za rame - rotator

    probaj puno letenja i face pulls (fokusiraj se na zadnji dio ramena) i odmori od raznih potisaka i bench press-a za sad
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Vežbe za rame - rotator

      Originally posted by TripleZ View Post
      probaj puno letenja i face pulls (fokusiraj se na zadnji dio ramena) i odmori od raznih potisaka i bench press-a za sad
      Znači letenja dok ne poletim.....hvala..to mi je i trener boksa rekao..tako da samo letenja peglam...:=)

      Comment

      Working...
      X