Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kad vježbam osjećam jače zatezanje u lijevom dijelu prsa. Hoće li mi od toga lijeva biti veća?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad vježbam osjećam jače zatezanje u lijevom dijelu prsa. Hoće li mi od toga lijeva biti veća?

    Pozdrav
    Evo ovako iman jedan problem kad radin dumbel press obicni ili incline a isto za fliese ... problem je ovi pošto mi je desna ruka pinkicu jaca od ljeve kad radin to osjecan veci napor u livom djelu prsa nego desnom osjecan kako se misic jace zateze livo nego desno , i sad mene zanima ako tako nastavin da li postoji mogucnost da ce se desit da ce mi liva strana bit veca od desne ? To jest liva sisa veca od desne haha ?

  • #2
    Re: Jace zatezanje misica

    Radi redovno i sve se to izravnat .. isto kao kad hoces da pogodis misic skoncetriraj se i na to da vuces isto objema rukama.

    Comment


    • #3
      Re: Jace zatezanje misica

      radim uvik posvetin kad radin ruke malo vecu pozornost na ljevu da maknen imbalans al radin isto objema rukama

      Comment


      • #4
        Re: Jace zatezanje misica

        Siguran da radis isto s L i D rukom? snimi se pa vidi.
        Radi sto vise s bucicama, konceriraj se na kontrakcije i s vremenom bi trebalo sve to doci na svoje
        MYPROTEIN

        Comment


        • #5
          Re: Jace zatezanje misica

          jesan radin isto nego je jednostavno ljeva jaca i iman strah kad radin dumbell press da mi se nebi desilo da mi livi chest bude veci od desnog

          Comment


          • #6
            Re: Jace zatezanje misica

            ma radi normalno s dvoručnim, da biti će ti lijeva veća ali će se to kasnije izjednačiti

            Comment


            • #7
              Re: Jace zatezanje misica

              i ja imam problem sa prsnim mišićima..odradio sam p90x i nakon svakog 'chest and back' dana sam osjetio puno zatezanja u prsima..sada sam krenuo u teretanu i na masi sam i poslje vježbanja prsiju ne osjetim praktički ništa..evo npr. danas sam odradio 3 ponavljanja potiska s bučicama, 3 ponavljanja benča i 3 ponavljanja razvlačenja s bučicama (između su bila leđa)..

              Comment


              • #8
                Re: Jace zatezanje misica

                3 serije ili 3 ponavljanja. Šta želiš reći?

                Comment


                • #9
                  Re: Jace zatezanje misica

                  napravim 3 ponavljanja potiska,onda leđa,onda 3 ponavljanja bencha,onda opet leđa,onda 3 ponavljanja razvlačenja..

                  Comment


                  • #10
                    Re: Jace zatezanje misica

                    samo 12 ponavljanja radis? Moj ti je savjet da naucis razliku izmedju serija i ponavljanja.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Jace zatezanje misica

                      Nedovoljno za mišićnu stimulaciju. Osim ako nisu neke velike težine. Nađi neki trening koncept tu na forumu ili portalu i drži se njega.
                      Npr. Starting strength ili 5x5.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Jace zatezanje misica

                        uzmi 5/3/1 ili 5x5 to su odlicni treninzi za pocetnika

                        Comment

                        Working...
                        X