Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako nabiti masu na nogama?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako nabiti masu na nogama?

    Kako nabiti masu na nogama? Je l i tu trebam npr staviti kilazu koju mogu dici 2-3puta.. ? Do sad sam radio cucanj npr 40kg - 10 puta , 50kg - 10 puta , 60kg - 8 puta , 70kg 6-7 i onda vratim na 40kg i uraidm kolko mogu.. je l' ovo okej ili?

  • #2
    Re: Cucnjevi - noge

    Originally posted by Ta'hai View Post
    Kako nabiti masu na nogama? Je l i tu trebam npr staviti kilazu koju mogu dici 2-3puta.. ? Do sad sam radio cucanj npr 40kg - 10 puta , 50kg - 10 puta , 60kg - 8 puta , 70kg 6-7 i onda vratim na 40kg i uraidm kolko mogu.. je l' ovo okej ili?
    OK, ali s vremena na vreme probaj i koliko možeš maximum jedan put, pa onda smanjiš 10 kg, pa to probaš tri puta, pa smanjiš još 10, pa probaš 6 puta i tako dalje... Ima raznih varijanti..

    Ali gledaj da ti tek svaki treći trening bude sa maksimumom i probijanjem težine...

    Kako probijaš težine, noge će rasti... Jake noge, ujedno su i velike....
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: Cucnjevi - noge

      Sta mislis npr da se zagrijem sa 40kg pa onda natovarim tako ko sto ti kazes da mogu 1-2 puta maks pa spustim za nekolko da mogu 4-5 pa isto tako za 7-8 i na kraju opet dodjem na 40kg i ispucam a?

      Comment


      • #4
        Re: Cucnjevi - noge

        Mislim da moraš proguglati "starting strength" i natovarivati kilaže kako nalaže dotični program.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Cucnjevi - noge

          Originally posted by Ta'hai View Post
          Sta mislis npr da se zagrijem sa 40kg pa onda natovarim tako ko sto ti kazes da mogu 1-2 puta maks pa spustim za nekolko da mogu 4-5 pa isto tako za 7-8 i na kraju opet dodjem na 40kg i ispucam a?
          Probaj zagrevanje pa recimo 3*60, 2*70, 1*80, 1*90, 1*max.... Minimum dva minuta pauze između tih kečeva i dvojki ... Kad vidiš koji ti je maximum onda spuštaj, na kraju napumpaj... Tako recimo saki treći trening....
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: Cucnjevi - noge

            Radi i prednji, duboki čučanj, on navodno više aktivira kvadricepse a manje guzicu kao klasični.

            S njime ćeš naravno raditi s manjom kilažom, tipa mislim da ne bi mogao više od 40kg x 8 puta za početak.

            Comment


            • #7
              Re: Cucnjevi - noge

              Danas radim cucanj probacu tako.. a i pocecu ove ko sto RNMI kaze hvala

              Comment

              Working...
              X