Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem u trapezu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem u trapezu

    Pozdrav kako sma poceo vjezbati 1 god napredak je vidljiv poprilicno dobro s obzirom da i nemam neku prehranu ruke noge ramena prsa sve ok trapez je jednak kao i prvog dana sto se tice vjezbi bombardirao sam ga svime i svacime poseban trening smao za trapzius s ramenima slijaganje uspravno veslanje ali nista ni malo nije veci nego prvog dana Bili su tu razni split sistemi, , opadajuće serije, forsirajuće serije, super serije, gigantske serije i ostale varijacije jedno vrijeme nisam radio nikako mislio sam da je pretreniran ni to nije moze li mi neko pomoci i jeli mao neko slicno isustva jer vidim u ljudi koji nikad nisu vjezbali da imaju razvijeni trapez od mene

  • #2
    Re: Problem u trapezu

    Ojacaj u deadliftu..
    Farmers walk..
    I jos neka vjezba..neznam kako se zove...otprilike power snatch shrug
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: Problem u trapezu

      Svatko ima neku genetsku "rupu"... Neki misic u kojem zaostaje. Dosta ce ti pomoc farmers walks i slijeganje ramenima. Inace kad radis slijeganje ramenima,u gornjem polozaju zadrzi par sekundi i lagano spustaj do kraja. Također dosta znaci koliko je misic pod tenzijom itd...
      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

      Comment


      • #4
        Re: Problem u trapezu

        Originally posted by George St-Pierre View Post
        Svatko ima neku genetsku "rupu"... Neki misic u kojem zaostaje. Dosta ce ti pomoc farmers walks i slijeganje ramenima. Inace kad radis slijeganje ramenima,u gornjem polozaju zadrzi par sekundi i lagano spustaj do kraja. Također dosta znaci koliko je misic pod tenzijom itd...
        svakako da neko ima neku rupu u mene je to traps, noge radim 1 ili 2 puta mjesecno imam nogu ko dinosaur a svakako da cu probati farmer walk to je ako se ne varam bucice u rukama i hodanje sa slijeganjem ramenima

        Comment


        • #5
          Re: Problem u trapezu

          Kod farmers walka samo hodaš s teškim bučicama, a jesi probao raditi powerclean? Meni to ubija trapez.

          Comment


          • #6
            Re: Problem u trapezu

            Originally posted by 50-kilas View Post
            Kod farmers walka samo hodaš s teškim bučicama, a jesi probao raditi powerclean? Meni to ubija trapez.
            ne ne radim power clean svakako da cu probati sa olimpiskim vjezbama

            Comment

            Working...
            X