Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moje vježbe: 200 trbušnjaka (4x50) i 60 sklekova (3x20)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moje vježbe: 200 trbušnjaka (4x50) i 60 sklekova (3x20)

    Mogu li šta postiči: ja radim na dan 200 trbušnjaka (4x50) i 60 sklekova ( 3x20) i još k tome radim s jednoručnim utegom od 8 kg...Što bi mogao i dali bi mogao uopče tša postiči s tim?? (imam 17 god,visina 177, 67kg)

    Hvala

  • #2
    Re: moje vježbe

    Originally posted by servantess
    Mogu li šta postiči: ja radim na dan 200 trbušnjaka (4x50) i 60 sklekova ( 3x20) i još k tome radim s jednoručnim utegom od 8 kg...Što bi mogao i dali bi mogao uopče tša postiči s tim?? (imam 17 god,visina 177, 67kg)

    Hvala
    Imaš li mogućnost negdje oko kuće da radiš zgibove? Sklekove radi na razne načine i sa opterećenjima(staviš u ruksak na leđa kanister vode od 6 litara npr), radi i tako da su ti noge na povišenju..radi ih da su ti dlanovi jedan do drugoga.
    Nema smislada radiš svaki dan..tijelo se mora odmarat..moraš se i kvalitetno hranit. Radi 3 puta tjedno sa pauzama..
    Trbusnjake isto imas raznih varijacija u kućnom gym-u.od sklopke....pa do lezanja na klupici i podizanja nogu....
    S tim utegom mozes raditi jednoručno veslanje....triceps...pullover....biceps....ramena (s tim da u drugoj ruci držiš nešto da održavaš ravnotežu)....budući da imaš samo jedan uteg radiš prvo jednu pa drugu ruku.-to ti je valjda jasno
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #3
      Re: moje vježbe

      Originally posted by VelikiBlek
      Originally posted by servantess
      Mogu li šta postiči: ja radim na dan 200 trbušnjaka (4x50) i 60 sklekova ( 3x20) i još k tome radim s jednoručnim utegom od 8 kg...Što bi mogao i dali bi mogao uopče tša postiči s tim?? (imam 17 god,visina 177, 67kg)

      Hvala
      Imaš li mogućnost negdje oko kuće da radiš zgibove? Sklekove radi na razne načine i sa opterećenjima(staviš u ruksak na leđa kanister vode od 6 litara npr), radi i tako da su ti noge na povišenju..radi ih da su ti dlanovi jedan do drugoga.
      Nema smislada radiš svaki dan..tijelo se mora odmarat..moraš se i kvalitetno hranit. Radi 3 puta tjedno sa pauzama..
      Trbusnjake isto imas raznih varijacija u kućnom gym-u.od sklopke....pa do lezanja na klupici i podizanja nogu....
      S tim utegom mozes raditi jednoručno veslanje....triceps...pullover....biceps....ramena (s tim da u drugoj ruci držiš nešto da održavaš ravnotežu)....budući da imaš samo jedan uteg radiš prvo jednu pa drugu ruku.-to ti je valjda jasno

      hah jedva napravim 20 skelkova bez ičega a kamoli da stavim ruksak...
      Zgibove bum radio po ljetu...
      A da ovako nastavim kao sada hoče li biti kakvih pomaka??

      Comment


      • #4
        Re: moje vježbe

        pa koji ti je cilj??pretpostavljam misicnu masu??pa napredovat ces prva 2 mjeseca sigurno ako nisi prije treniro(bar malo) ali stat ces jer ovo nije dovoljno..slusaj ovog sto ti je reko...i ubaci zgibove da za ledja i bicepse...i naravno ne svaki dan isto

        Comment


        • #5
          Re: moje vježbe

          Obavezno ubaci odmah zgibove ....makar ne mogao nego 2 napravit...malo pomalo ces napredovat...
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • #6
            Re: Moje vježbe: 200 trbušnjaka (4x50) i 60 sklekova (3x20)

            A zašto nesmijem raditi iste vježbe svaki dan??
            Znam par vježbi i to radim..

            Comment


            • #7
              Re: Moje vježbe: 200 trbušnjaka (4x50) i 60 sklekova (3x20)

              Originally posted by servantess
              A zašto nesmijem raditi iste vježbe svaki dan??
              Znam par vježbi i to radim..
              Tijelo treba adekvatan odmor!
              čitaj o katabolizmu
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment


              • #8
                Re: Moje vježbe: 200 trbušnjaka (4x50) i 60 sklekova (3x20)

                prije o punjenu glikogena
                Originally posted by servantess
                Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                Comment


                • #9
                  Re: Moje vježbe: 200 trbušnjaka (4x50) i 60 sklekova (3x20)

                  Podrazumijeva se, naravno
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment

                  Working...
                  X