Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mala težina, puno ponavljanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mala težina, puno ponavljanja

    Zanima me kako se mišići razvijaju kada se primjenjuje mala težina (recimo 5kg) i puno ponavljanja? tj. koja je razlika između malih težina i puno ponavljanja ili velikih težina i malo ponavljanja? Ovo se naravno odnosi na ruke (biceps...)

  • #2
    Re: Mala težina, puno ponavljanja

    prouci na kojem principu misic ratse pri radom sa opterecenjem, pa ces sam sebi dat odgovor.

    Comment


    • #3
      Re: Mala težina, puno ponavljanja

      Originally posted by Avatar
      Zanima me kako se mišići razvijaju kada se primjenjuje mala težina (recimo 5kg) i puno ponavljanja? tj. koja je razlika između malih težina i puno ponavljanja ili velikih težina i malo ponavljanja? Ovo se naravno odnosi na ruke (biceps...)
      to sa 5 kg ti je više nešto tipa kardio sa utezima znači lagana defaka i žilavost...zajebi masu sa 5 kg tolko su bile teške moje zvečke u kinderbetu..........
      Do not mess with me because I'm The Rock.

      Comment


      • #4
        Re: Mala težina, puno ponavljanja

        Originally posted by Avatar
        tj. koja je razlika između malih težina i puno ponavljanja ili velikih težina i malo ponavljanja?
        od malih težina mišići ne rastu
        od velikih težina mišići rastu

        Comment


        • #5
          Re: Mala težina, puno ponavljanja

          to je isto ko da zabrijes da ce ti misic rasti od toga sto dizes flasu pive dok cugas vani ,koliko puta ju dignes u toj noci biceps bi ti trebao puknuti
          TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
          Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

          Comment

          Working...
          X