Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trapez ne raste?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trapez ne raste?

    zanima me zašto mi trapez ne raste skroz je labav ko da uopče ne vježbam sa njime a koristim za njega kilažu od 50kg treniram ga več duže vrijeme par mjeseci?
    http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

    Uploaded with ImageShack.us

  • #2
    Re: Trapez ne raste?

    koje vježbe? serije? ponavljanja?

    Comment


    • #3
      Re: Trapez ne raste?

      probaj radit cijeli opseg vjezbe, btw mislim da je 50 kg nista za trapez ako mislimo na istu vjezbu.
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #4
        Re: Trapez ne raste?

        radim 6 serija slijeganje ramenima sa 2 jednoručna utega,slijeganje ramenima dvoručnim utegom,slijeganje ramenima dvoručnim utegom iza leđa. i to je to
        http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

        Uploaded with ImageShack.us

        Comment


        • #5
          Re: Trapez ne raste?

          je to 3x 6 serija za trapez? ili od svake vjezbe po 2 serije?
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #6
            Re: Trapez ne raste?

            hhahha strasno, mozda da jednostavno malo zaboravis na taj trapez radi vjezbe za ramena s obje ruke istovremeno pa ces tako pokretat rad trapeza, radi mrtvo dizanje, i povlacenje sipke do brade... rast ce on nebrini
            Dont drink, dont smoke just eat and work

            Comment


            • #7
              Re: Trapez ne raste?

              Slika?

              Ima jako puno vjezbi za trapez.. Mozes i na crossu raditi, spravi za veslanje, za listove..
              "Your body is your biggest artwork."

              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

              Comment


              • #8
                Re: Trapez ne raste?

                Originally posted by dabek777 View Post
                hhahha strasno, mozda da jednostavno malo zaboravis na taj trapez radi vjezbe za ramena s obje ruke istovremeno pa ces tako pokretat rad trapeza, radi mrtvo dizanje, i povlacenje sipke do brade... rast ce on nebrini
                +1
                Pokazalo mi se efektnijim od slijeganja.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #9
                  Re: Trapez ne raste?

                  Originally posted by dabek777 View Post
                  hhahha strasno, mozda da jednostavno malo zaboravis na taj trapez radi vjezbe za ramena s obje ruke istovremeno pa ces tako pokretat rad trapeza, radi mrtvo dizanje, i povlacenje sipke do brade... rast ce on nebrini
                  evo bas ga jucer nisam radio mislio sam mu dat malo vise odmora mozda je to problem pa cu sad vidjet radio sam samo ramena s vjezbama koje ga ukljucuju vidjet cu sad sta ce se desavat on se meni napne kroz sve vjezbe i osjezim da djeluju vjezbe al nakon 3 dana odmora ko da nisam nis radio s njim (ne kuzim ga)
                  http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                  Uploaded with ImageShack.us

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trapez ne raste?

                    pa nemoze rast nakon jednog treninga :S tek nakon 10 ak treninga mozes vidjet neku promjenu zapazeniju, i milsim 10 treninga koji se odnose na ramena i trapez...
                    Dont drink, dont smoke just eat and work

                    Comment


                    • #11
                      Re: Trapez ne raste?

                      Originally posted by dabek777 View Post
                      pa nemoze rast nakon jednog treninga :S tek nakon 10 ak treninga mozes vidjet neku promjenu zapazeniju, i milsim 10 treninga koji se odnose na ramena i trapez...
                      a sta mislis da do sad imam jedan trening sa trapezom?
                      http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                      Uploaded with ImageShack.us

                      Comment


                      • #12
                        Re: Trapez ne raste?

                        ne mislim frende al nemozes ocekivat rast neznam kako brzo, mozda je jednostavno takva tvoja genetika, ima dosta ljudi sta tako kao ti nemogu razviti listove kao ti trapez ili jednostavno nemaju sirinu ramena, sve je to genetika...jbg
                        Dont drink, dont smoke just eat and work

                        Comment


                        • #13
                          Re: Trapez ne raste?

                          Originally posted by dabek777 View Post
                          ne mislim frende al nemozes ocekivat rast neznam kako brzo, mozda je jednostavno takva tvoja genetika, ima dosta ljudi sta tako kao ti nemogu razviti listove kao ti trapez ili jednostavno nemaju sirinu ramena, sve je to genetika...jbg
                          onda je moje genetika stvarno u kurcu vec 3 i pol fucking godine teniram i nabacio sam samo 8 kg ja kad pocnem trenirat neki misic npr poglakticu,latsimuss i slicno treba mi jedno 6 mjeseci da se vidi nesto i to malo vjerojatno zato sto ne koristim nikakve proteine i to vec sam odusto od pokusaje brzog napretka
                          http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                          Uploaded with ImageShack.us

                          Comment


                          • #14
                            Re: Trapez ne raste?

                            Originally posted by darios View Post
                            onda je moje genetika stvarno u kurcu vec 3 i pol fucking godine teniram i nabacio sam samo 8 kg ja kad pocnem trenirat neki misic npr poglakticu,latsimuss i slicno treba mi jedno 6 mjeseci da se vidi nesto i to malo vjerojatno zato sto ne koristim nikakve proteine i to vec sam odusto od pokusaje brzog napretka
                            Sve mi je jasno koliko ti je iskustvo napredovalo u te " 3 godine " po ovom 'zato sto ne koristim nikakve proteine', no comment!
                            It's not over until i win.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Trapez ne raste?

                              ja trapez uopce ne treniram, upali se malo dok ramena radim i raste opet ...
                              i bolje ti je da ne napreduje nego da bude prevelik, jer dosta ruzno izgleda kad je prevelik
                              i to sto kazes genetika ti u kurcu, greska, nego ti je trening i hrana u kurcu , za 3 godine druze veliki mozes bit
                              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                              Comment

                              Working...
                              X