Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako pobijediti glavobolju?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako pobijediti glavobolju?

    Patite li od svakodnevnih glavobolja koje utječu na vaš trening i ostale dnevne aktivnosti? Glavni krivac bi mogla biti prehrana.

    Glavobolje pogađaju na stotine milijune ljudi godišnje i jedan su od glavnih uzroka odsutnosti s posla. Glavobolje mogu uništiti dobar plan treninga i vježbača potpuno udaljiti od teretane.

    ...

    http://www.building-body.com/kako-po...lavobolju.html
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: Kako pobijediti glavobolju?

    za taj tiramin sam od ranije znao jer piše u skoro svim medicinskim knjigama koje obrađuju glavobolju.. posebno kod migrene se on spominje kao provokator.. osobno patim od migrene, ali tiramin mi to nikad nije isporvocirao za razliku od drugih provokatora koji se u knjigama nalaze i koji su se pokazali točni u mom slučaju.. i pitao sam još par ljudi koji boluju od toga jel im tiramin smeta i nije im smetao.. sad, vjerovatno sam uzeo pre mal uzorak, al htio sam samo reći da je to jako individualno..
    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

    Comment


    • #3
      Re: Kako pobijediti glavobolju?

      Pa bilo bi "super" da je samo tiramin uzročnik glavobolja.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment

      Working...
      X